Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Смартфони, які ми вибираємо: помилка 53 і 1 січня 1970 року

Смартфони, які ми вибираємо: помилка 53 і 1 січня 1970 року

Весь інтернет стрімко облетіла цікава новина – спроба встановити на вашому айфоні дату 1 січня 1970 року швидко приведе вас до необхідності придбання нового. Хоча такі новини - не рідкість останнім часом і досить симптоматичні для Apple - це дійсно правда, тому не намагайтеся перевірити баг на власному смартфоні.

Напевно хтось із топ-менеджерів (а можливо, і сам Кук) незабаром виступить з фірмовим попередженням. Щось на зразок легендарного «просто не тримайте його таким чином». Чи варто витрачати такі гроші на телефон, який може померти від банального обнулення дати? Питання залишається відкритим.

Якщо ж перегорнути новинну стрічку трохи назад, побачите там ще один чудовий спосіб остаточно і безповоротно видалити ваш айфон зі світу живих. Для цього треба лише вдало оновитись – ті, хто ремонтував свій дорогий гаджет не в фірмовій майстерні (чи ж витратився лише на сумісні китайські запчастини) ризикує зіткнутися з помилкою 53. І повною непрацездатністю девайса опісля оновлення. Проблема характерна для нових моделей яблучних гаджетів – власникам «п'ятірки» не варто турбуватися, а володарі айфона під номером чотири і зовсім можуть спати спокійно. Хоча б тому, що оновлення на дев'яту версію системи (де все і сталося) для їх смартфонів немає.

Мені здається, смартфони, які ми вибираємо, багато говорять про людину. Можна різне говорити про те, чи варто продукція Apple своїх грошей. Але абсолютно ясно, що брати величезний кредит, щоб придбати черговий айфон, не варто. Хіба що вам подобається відчувати себе хронічним боржником, а від мівіни на сніданок, обід та вечерю піднімається настрій. Погодьтеся, це трохи дивно.

Утім, кожен сходить з розуму по-своєму. І якщо ви все ще вірите в елітарність і безглючність гаджетів Apple, спробуйте оновитися. Хоча краще повірте нам на слово.

880
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...