Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Спільна взаємодія поліції та влади на місцях посилить безпеку громадян,— очільник поліції Рівненщини

Спільна взаємодія поліції та влади на місцях посилить безпеку громадян,— очільник поліції Рівненщини
Про це сьогодні, 14 червня, йшлося під час робочої зустрічі з головами райдержадміністрацій в Головному управлінні Національної поліції в Рівненській області. Очільникам районів презентували новостворений ситуаційний центр та його оперативні можливості.
 
Головний поліцейський Рівненщини наголосив на необхідності активізувати роботу на місцях щодо реалізації проекту «Безпечне місто» у питанні встановлення камер відеоспостереження у населених пунктах області. Також йшлося про розроблення программного забезпечення, яке дасть можливість особам з обмеженими можливостями без перешкод звернутися за допомогою до поліції.
 
«Відповідальна місцева влада завжди зацікавлена у забезпеченні правопорядку на своїй території. Адже від рівня безпеки в громаді залежить і добробут людей. Від швидкого й ефективного реагування на злочини – їхня захищеність, а від превентивної роботи – менша кількість правопорушень і злочинів в майбутньому, — зазначив Валерій Самчук — Тому, залучаючи громаду, поліція отримує більше ресурсів у протидії злочинності».
 
Окрім того, керівництво поліції та районів обговорили стан криміногенної обстановки в області, проблемні питання, що виникають у громадян на місцях, та узагальнили пропозиції щодо покращення якості надання поліцейських послуг у тому чи іншому конкретному населеному пункті.
469
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...