Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Список громадян яким виділені земельні ділянки для будівництва в масиві "Климянтове" с. Городок

Список громадян яким виділені земельні ділянки для будівництва в масиві "Климянтове" с. Городок

Список громадян яким виділені земельні ділянки для будівництва в масиві "Климянтове" с. Городок за рахунок запасу сільськогосподарського призначення (рілля).


2564
RSS
Українка
19:11
Шановні! Це не ті участки, які були виділені, а ті, які люди мали вже на протязі багатьох років. Просто вони їх приватизували за 3000 гривень. А хто отримав участки, що не мав там огороду? Але я вже розумію, що отримати участок, це означає приватизувати вже той, на якому багато років підряд картоплю садили. Чи, можливо, я не права?
15:47
3000грн це швидше за все плата за виготовлення технічної документації.
А ділянки люди отримали безкоштовно. Ось стаття Земельного кодексу:
Стаття 121. Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам

1. Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

а) для ведення фермерського господарства — в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;

б) для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 гектара;

в) для ведення садівництва — не більше 0,12 гектара;

г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах — не більше 0,25 гектара, в селищах — не більше 0,15 гектара, в містах — не більше 0,10 гектара;

ґ) для індивідуального дачного будівництва — не більше 0,10 гектара;

д) для будівництва індивідуальних гаражів — не більше 0,01 гектара.

2. Розмір земельних ділянок, що передаються безоплатно громадянину для ведення особистого селянського господарства, може бути збільшено у разі отримання в натурі (на місцевості) земельної частки (паю).
Українка
19:15
Чомусь городоцька еліта, тобто VIP села городок отримує участки ближче до Рівного, А ми за свої гроші викупляємо своє. ДУРДОМ!!!
Патріот
20:28
Що дурдом то дурдом. Геть світ перевернувся.
Маруся
10:23
Цікаво, а що неповнолітнім можна отримувати земельні ділянки? В цьому списку як мінімум троє неповнолітніх дітей.
Українка
11:16
В цьому дурдомі земельну ділянку навіть мерцям виділять, аби тільки підпис хтось поставив. Цікаво, довго ще Краснова буде собі землі загрібати, а також собі подібним? А на цвинтарі ще землю не приватизують?
Анатолій Конопуд
12:01
а все тому, що немає прозорості в цьому питанні, а це дозволяє… Рік тому ходоли жителі с. Городок до с/р (на «ніякаї сесії немає») з вимогою ОПРИЛЮДНИТИ СПИСКИ тих, хто вже отримав земельні ділянки під забудову(і вивісити їх у вестибюлі с/р для загального доступу ).С/г і депутати пообіцяли людям це зробити(є відео).Пройшов рік і…
Анатолій пишіть запити в сільську раду, так набагато продуктивніше чим вимагати від них щось на словах, вони словами можуть золоті гори пообіцяти, а на практиці дуля. На днях розміщу тут бланк запиту, користуйтесь Законом України «Про доступ до публічної інформації»
Анатолій Конопуд
16:35
Саша я це все знаю, а запит лежить уже давно в с/р і ходив я через місяць в с/р після згадуваної «ніякої...»(мав розборки з правим(лівим) сектором- 4 чол оточили моє авто і пояснювали мені…, який «захищав» с/р — від кого?).
Воля
17:25
Шановний Анатолій якщо Ви маєте зареєстровану копію Вашого запиту направляйте документи у відповідні органи, про порушення сільською радою закону про доступ про публічну інформацію (тобто Вам не надали відповіді. А то Ви якісь дурниці пишете, працюйте згідно закону. А про залякування та погрози за підтримки сільської рада та лівого сектору попахує кримінальною справою, раджу Вам зробити висновки та звирнутися до правоохоронних органів.
Анатолій Конопуд
20:19
відповідь надійшла- шукають списки.На рахунок залякувань...- я вже проходив це в 2006р (інцидент на виборах в клубі з Михальцовим, прийшла відповідь з органів -смішно читать).
Воля
22:37
Шановний Анатолій прошу розмістити надіслану Вам відповідь сільської ради. Нехай люди читають. Показуйте все що маєте на сайті.
ук
16:27
а де повний список виділення земельних ділянок, де продовження, чи далі нам бачити не можна?
патріот
23:10
А Ви запит надайте в сільраду щоб Вам надали список по ділянках, бо Чемерик один лише надає людям інформацію, та розміщає в інтернеті. Всі хочуть знати але щоб самому нічого не робити, бояться царицю.
Загрузка...