Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Таємні сесії сільської ради (ВІДЕО)

Таємні сесії сільської ради (ВІДЕО)

Як живе, як буде жити громада - вирішують депутати Городоцької сільської ради.

Але наша сільська рада не звикла проводити свої засідання згідно чинного законодавства.

Вже вкотре Олеся Ткачук - сільський голова проводить сесії з порушення норм Закону України «Про місцеве самоврядування України» ч.9 ст. 46 та «Про доступ до публічної інформації» ч. 3 ст.15, а саме завчасно не повідомляючи про проведення сесій громадськість та депутатів, порушуючи чинне законодавство.

Ось яскравий приклад як сільська рада повідомляє про проведення сесії "неугодним" депутатам:

21 січня депутат сільської ради Іван Козачок отримав конверт від сільської ради, на якому стояв поштовий штемпель від 21.01.2016.

В конверті було повідомлення про проведення сесії з датою 11.01.2016 року в якому було вказано, що чергова сесія відбудеться 22 січня 2016 року.

Виходить депутат був повідомлений за 1 день до проведення сесії. Варто зазначити, що поштове відділення знаходить на відстані 10 метрів від сільської ради, а будинок депутата Козачка на відстані 300 метрів від сільської ради. Лист 10 днів шукав свого адресата!!! (від автора: можна було відправити поштового голуба, смс, або особисто сходи та запросити).

Дізнавшись про дану подію, активісти прибули до сільської ради та завадили проведенню сесії 22.01 2016 року. Як повідомив секретар сільської ради сесія 22.01.2016 скасована через злощасну епідемію грипу серед депутатів (від автора: дай Бог їм міцного здоров'я).

Але сільська рада не розгубилась і вирішила провести позачергову сесію 29 січня, варто зазначити що цього разу "депутата-дисидента" Козачка повідомили по телефону за 2 години до початку сесії (це робиться для того щоб він туди не потрапляв).

Тільки цього разу сесія вже проходила під пильним контролем активістів із використання відеофіксації, що викликало бурхливу реакцію депутатів, а деякі дуже обізнані навіть вимагали посвідчення журналістів та викликали поліцію.

Висновок можна зробити один наша сільська рада працює "по-старому" знову кулуарні домовленості, таємниці та неприродний супротив закономірному бажанню громади знати правду.

2630
RSS
Незнання законів не звільняє від відповідальності.
Юрій
11:17
А що вже погрожуєте?
22:13
Відповідно до ст. 34 Конституції України, Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб — на свій вибір. Здійснення цих прав може бути обмежене законом.
Зйомки на мобільний телефон є не що інше як збирання інформації.
Діяльність посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування є публічною, тому зйомки на мобільний телефон дій таких осіб під час виконання службових обов’язків є допустимими, крім випадків встановлених законом.
Незнання законів не звільняє від відповідальності.
Виборець
16:39
ти по Конституції з тіткою мав би бути в іншому місці…
Юрій
18:00
Тикати будеш своєму батьку та матері Виборець ти довбаний. А в іншому місці будеш ти і твоя молода команда аферистів земельних. Всі депутати які пройшли, тільки дякуючи виборчій комісії якя бюлетні портила нормальним хлопцям. Нічого через 1,5 роки нові вибори, будуть усі бачити, якщо руки повикручувані у різні сторони, значить був членом виборчої комісії підробляв бюлетні.
Анатолій Конопуд
14:58
по Конституції давно багато хто мав бути в іншому місці.Не знаю як Козачок виграв вибори(я за чесні вибори для будь-кого), але такий депутат явно не «підходить» для існуючої влади в с/р.
Анатолій Конопуд
22:34
Якщо ідемо в жОПУ(вибачте, якраз найбільш підходяще слово), то все вірно потрібно визвати міліцію(«свою»), щоб надавала кийків(ясно, що по голові), розбила камеру ну і виписали штраф за… А потім рознести по селах, що опозиція хотіла зірвати сесію, то довелось вживати заходи… Якщо ідемо в Європу, то робота с/р(влади)має бути прозорою і зрозумілою для любого жителя с/р і «я не хочу, я не дозволяю ...»такого навіть в думках не повинно бути, це уже вчорашній день(і засідання Кабміну ,І Облраду ,і Міську раду показують).Тому повідомлення про сесії..., якісь інші дії, заходи і тп МАЮТЬ БУТИ ЗАВЧАСНО, доступ громадян на сесію, до інформації і тп МАЄ БУТИ ВІЛЬНИМ І ЛЕГКИМ(без будь-яких умов), фото відео зйомка БЕЗЗАПЕРЕЧНО, зустріч з виборцями(не на папері), схід села і тп ЦЕ ВИМОГА ЧАСУ, ЦЕ ЄВРОПЕЙСЬКІСТЬ.Що це за влада, яка має працювати для людей-відгороджується(працює скритно)від них.Це так у Європі працює влада, чи ми ідемо із своїм ноу-хау туди? Кажуть, що хають владу(хорошу), так ви себе самі показали у всій «красі»(ще й подзвонили в поліцію, там напевно зробили свої висновки про Городоцьку с/р).Ікон наставили, вже іконостас можна робити, а чи не знаїте, що БОГ це СВІТЛО і ПРАВДА.Де, на 25 році, світло(прозорість в роботі с/р), де правда? Депутати, поставте на голосування і ПРОГОЛОСУЙТЕ, щоб с/р завела свою сторінку в інтернеті і було світло ,і була правда, зрозуміла для кожного мешканця(наприклад закупила с/р 20 аторучок, заплативши 200 грн -добре, а якщо 100грн-молодці, зекономили 100 грн для сіл с/р, а якщо заплатили 100тис грн за тіж авторучки, то це уже корупція).Нехай це все буде в режимі ОНЛАЙН і тоді всім буде все зрозуміло, і ніхто не зможе оббрехати с/р(нашу владу), і кажен житель зможе зробити відповідні висновки про ефективність влади, вміння керувати.Оце вам конструктивна думка. Чи зможете ВИ(депутати) це осилити, чи так і далі буде...? На часі САМОВРЯДУВАННЯ, а там кошти мають бути в с/р ще більші, от і буде можливість реально(а не по слухах)оцінювати роботу с/р,її ефективність.
Ну а сесія (на мою думку) пройшла нормально, прозоро і зрозуміло для кожного, отримали корисну інформацію, тільки от для чого було оте «а я не хочу...»?
Загрузка...