Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Тендер на реконструкцію «Авангарду» доведеться оголошувати знову

Тендер на реконструкцію «Авангарду» доведеться оголошувати знову
Антимонопольний комітет України вимагає в Управління капітального будівництва Рівного оголосити новий тендер на реконструкцію стадіону «Авангард».
 
Причиною такого рішення стала скарга, яка надійшла до них від волинського товариства «Луцьккомунбуд», яке брало участь у торгах які оголосили ще у серпні. Тоді свої пропозиції подало 8 фірм, але замовник обрав лише 2 претенденти. Серед них компанія «Фіалка» та «Реноме-Євробуд».
 
Волиняни наполягали на тому, що тендерний комітет не мав права допустити до торгів компанію «Реноме-Євробуд», оскільки документи товариства не відповідають усім вимогам. Антимонопольний комітет підтримав скаргу і Управління капітального будівництва тепер має оголосити новий тендер. Процедура триватиме щонайменше два місяці.
256
RSS
Назар
22:51
Добрый вечер я тренер деток до 13 лет и хочу сказать что открытие новых полей дает возможность вырастить новое достойное поколение футболистов! Жаль что на спорт и развитие молодежи у нас в стране выделяют копейки! Но если вы хотите заниматься спортом, а у вас не хватает денег то советую вам этот сайт который поможет вам в этом — 24-klub-vulkan.com
Загрузка...