Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Три рівненські родини спробували себе в ролі акторів-ляльководів

Три рівненські родини спробували себе в ролі акторів-ляльководів

21 березня увесь світ відзначав Міжнародний день лялькаря. Актори Рівненського лялькового театру також не залишилися осторонь цієї визначної дати. Однак цього року вони вирішили не хизуватися своїми здобутками чи розповідати про місцевих зірок лялькової сцени, талант яких ніхто не поставить під сумнів, а звільнити сцену для початківців, для молодого покоління тих, хто згодом може перетворитися на справжнього майстра лялькової справи і вже зараз дивує своїм оригінальним творчим підходом та цікавими задумками.

Спочатку на честь Міжнародного дня лялькаря до дружної театральної родини офіційно прийняли двох новеньких акторів, які влаштувалися на роботу до Рівненського лялькового театру кілька місяців тому. Це Андрій Окладов та Світлана Хоменчук. У день посвяти молодого актора Андрій вдягнув синю футболку із символічним написом «Відтепер ми лялькарі». Окладов розповів, що має в своєму активі вже три ролі, але найбільш улюблена з них – роль Бармалея у виставі «Вчимося рахувати», де задіяні і Смішарики, і Лунтик. Ця роль цікава молодому актору тим, що одночасно доводиться працювати і в живому плані, і з лялькою. Колега Андрія – Світлана – лише нещодавно закінчила театральний інститут. Розповідає, що звикнути до дитячої публіки в ляльковому театрі їй було непросто: під час вистав для дорослих публіка поводиться більш прогнозовано – якщо й сміється під час перегляду комедій, то тільки у певних моментах, а потім сидить тихо. Діти ж істоти абсолютно непередбачувані, з живою реакцією на все. Ніколи не знаєш, що очікувати від дитини, як вона відреагує, коли засміється. До дня лялькаря глядачам лялькового театру запропонували самим спробувати себе в ролі актора, поставивши виставу. Такий конкурс аматорських сімейних лялькових колективів вирішив організувати директор Рівненського лялькового театру Володимир Данилюк. Взяти участь у конкурсі побажали три родини постійних відвідувачів театру. Арсен Ярош разом із мамою Людмилою поставив повчальну виставу «Пригоди Оленки», яка розповідає дітям про те, що не можна відчиняти двері незнайомцям, сідати в машину до незнайомих людей і т.д. Іванко Гумінський з мамою Оксаною презентував дуже незвичну виставу: її головний герой – ляльковий козак Степан, котрий танцює гоп-н-рол (суміш гопака з рок-н-ролом). Керівництво колективу нагородило акторів-аматорів пам'ятними подарунками.

893
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...