Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Троє юнаків вкрали у жительки Городка велосипед і газонокосарку

Троє юнаків вкрали у жительки Городка велосипед і газонокосарку

Одним з перших показників криміногенної обстановки в будь-якому населеному пункті є кількість крадіжок. Саме цей фактор переконливо свідчить про якість роботи міліції, адже таке злодіяння, як крадіжка, на відміну від більш важких злочинів, часто здійснюється спонтанно, коли людина бачить якусь дорогу річ і бажає нею заволодіти. Зупинити потенційного крадія могла б висока вірогідність швидкого розкриття злочину та невідворотність покарання.

У серпні поточного року міліціонери Рівненської області отримують в середньому близько 30 повідомлень про крадіжки та пограбування на добу. Так, на початку цього місяця в селі Городок сталося пограбування, в ході якого зловмисники заволоділи не грошима чи коштовностями, а звичайними побутовими речами. Очевидно, тотальне безгрошів’я штовхає жителів провінції на подібні злочини. Правоохоронцям вдалося з’ясувати особи любителів понишпорити в чужих хатах. Ними виявилися три зовсім молодих хлопці, з яких один неповнолітній. 18-річний мешканець Караєвичів нашого району на ім’я Віктор, а також два його поплічника – 16-річний житель Городка Валентин і 18-річний Сергій з Рівного пограбували мешканку Городка 66-річну Ганну. Її будинок знаходиться поблизу садового масиву «Залізничник». Хлопці пробралися в оселю жінки, вкрали велосипед, а також винесли бензопилу, газонокосарку та деякі інші інструменти з тимчасової споруди на подвір’ї, пошкодивши стіну. Міліції вдалося затримати зловмисників, тепер їм доведеться відповідати за скоєне по закону.

891
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...