Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У Березнівському районі розвиватимуть екотуризм

У Березнівському районі розвиватимуть екотуризм

Рівненщина взялася розвивати сільський та зелений туризм. У нашій області є чимало красивих місцин, де можна чудово відпочити: річки, озера, ліси та луки чекають тих, хто втомився від одноманітності міського життя і скучив за природою. Однак більшість рівнян, які не мають родичів у селі, якщо й вибираються на природу, то кудись недалеко від обласного центру, тоді як у віддалені райони Рівненщини мало хто ризикує їхати.

Березнівська райрада разом з Рівненською обласною радою вирішили організувати невеличку піар-акцію та розкрутити Березнівський район як чудове місце для відпочинку та зеленого туризму. Наступного вівторка, 23 вересня, представників рівненських ЗМІ запрошують безкоштовно за рахунок організаторів з’їздити у Березнівський район, подивитися на чудові місця, де можна відпочити, та написати статті на цю тему у своїх газетах чи підготувати репортажі для телеканалів і радіостанцій. Представники влади вже розробили цілу концепцію розвитку Березнівського району, яка дозволить створити тут справжню Мекку для любителів приємного екологічного відпочинку в сільській місцевості. Згідно з цим проектом на Березнівщині створять етнічне поселення, де можна буде ознайомитися з традиціями наших предків, розроблять цікаві маршрути для піших прогулянок, катань на велосипедах та конях, для дітей шкільного віку організують літні табори. Також 23 вересня рівненські журналісти матимуть змогу відвідати Надслучанський регіональний ландшафтний парк, який теж планують перетворити на цікавий екскурсійний об’єкт.

1022
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...