Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У Городку не дорахувалися в’язня: чоловік втік під час медогляду

У Городку не дорахувалися в’язня: чоловік втік під час медогляду

Працівники Городоцького виправного центру впустили одного в'язня: чоловік втік, коли його разом з іншими підопічними закладу возили до Рівного на плановий медичний огляд. Варто було лишень супроводжуючим відволіктися, як ув'язненого й слід прохолов – і це притому, що раніше чоловік характеризувався гарною поведінкою та мав усі шанси вийти на волю достроково уже в лютому цього року!


Дивна втеча: в'язень, який цього місяця мав вийти на волю, втік з-під варти


44-річний Віктор Простакішин народився в селі Христинівка на Черкащині, але жив у Криму в Мар'ївці Ленінського району. Безробітний чоловік неодноразово здійснював злочини та притягався до кримінальної відповідальності. Цього разу його засудили за грабіж по ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу. До Городоцького виправного центру Простакішин був переведений у серпні 2015 року.

Старший інспектор державної пенітенціарної служби в Рівненській області Марія Панчелюга розповідає, що хоча термін ув'язнення у Простакішина спливав лише в травні 2017 року, поведінка в'язня була бездоганною, тож він мав можливість вийти на волю набагато раніше – вже в цьому місяці. Що ж стало причиною настільки безглуздої втечі?

Групу засуджених, що відбувають покарання в Городку, привезли на медичний огляд до Рівненської районної лікарні. Коли настав час повертатися назад, супроводжуючі не дорахувалися одного в'язня. Зараз правоохоронці разом із працівниками пенітенціарної служби розшукують зниклого. І якщо знайдуть, дострокове звільнення йому вже явно не світить.


Колись у Дубно також зник ув'язнений, котрий незабаром мав вийти на волю


Схожий випадок втечі в'язня, якому до виходу на волю залишалося зовсім небагато, був зафіксований у квітні 2014 року в Дубенській виховній колонії. 19-річний Володимир Рокецький, який уже в червні 2014 року мав вийти на волю, скоїв втечу. Його разом з іще одним засудженим повели ввечері годувати свійських тварин за межі території виправного закладу.

Після виконання робіт Рокецький попросився в туалет, але з вбиральні так і не повернувся. Хлопець, який родом зі Старого Міста Тернопільської області, сидів за крадіжку. Згодом друзі в'язня розповіли, що за день до втечі Володимирові зателефонувала бабуся і поскаржилася на те, що її хтось скривдив. Очевидно, юнак втік, щоб помститися кривдникам бабусі.

1107
RSS
Незнання законів не звільняє від відповідальності.
Загрузка...