Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У Городку палало горище із соломою

У Городку палало горище із соломою

Пожежі – це те, чого найбільше бояться власники приватних сільських будинків, адже вогонь дуже швидко розповсюджується і може знищити усе майно бідного селянина, включно з прибудовами до житла, де зберігається господарське знаряддя, а нерідко саме праця на землі є єдиним чи основним джерелом прибутку для сільської родини. Минулої неділі, 21 грудня, пожежникам із Рівного довелося виїжджати у Городок, де спалахнула серйозна пожежа у приватній господарській будівлі.

Зайнялося ввечері, а що стало причиною спалаху, досі ще не встановили: чи то несправність електропроводки, чи то необережне поводження господарів із вогнем, чи навіть чийсь зухвалий підпал. Коли рятувальники прибули на місце пригоди, вони побачили, що палає перекриття господарської будівлі, яка складена зі шлакоблоків. Площа будівлі складала 50 квадратних метрів: 10 метрів довжини та 5 метрів ширини. Співробітник прес-служби ГУ ДСНС у Рівненській області Дмитро Мельник каже, що загасити пожежу було непросто через значне пожежне навантаження, оскільки усе горище господарської будівлі було дощенту забите великими тюками із соломою. Однак пожежникам доводилося діяти швидко, тому що полум'я в будь-яку хвилину могло перекинутися з нежилої будівлі на два сусідніх житлових будинки та спричинити значно більші збитки. Тому рятувальники задіяли відразу три стволи для подачі води, локалізували займання, а згодом і взагалі ліквідували пожежу. Завдяки злагодженим діям працівників пожежної служби вдалося уникнути людських жертв, постраждалих немає, а вогонь устиг пошкодити лишень перекриття та покриття господарської будівлі і перекриття прибудови, що стояла поруч із нею. Найближчими днями мають встановити точну суму збитків.

761
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...