Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У Городку тренувалися слідчі

У Городку тренувалися слідчі

Минулої середи, 15 липня, до Городка з'їхалося кілька десятків слідчих та міліцейських експертів. Ні, в нашому селі не здійснили гучний злочин – просто тут знаходиться тренінговий центр УМВС, куди й прибули рівненські «Шерлоки Холмси», щоб удосконалити свої знання, навчитися більш ефективно оглядати місце події та швидше розкривати злочини. Для підвищення кваліфікації слідчим і експертам організували навчально-практичний семінар на тему «Огляд місця події».
Правоохоронців навчали правильному використанню технічних засобів при проведенні огляду, мистецтву знаходити, помічати та фіксувати речові докази у справі. Дмитро Бабак, який є начальником слідчого управління та заступником начальника УМВС Рівненської області, розповів, що швидкість розслідування та кількість розкритих злочинів не в останню чергу залежать від того, наскільки добросовісно слідчий підійшов до питання огляду місця події, чи всі речові докази помітив, зібрав та оформив належним чином. Бабак сподівається, що після цього семінару слідчі працюватимуть більш ефективно, а кількість розкритих кримінальних правопорушень збільшиться. Також вивчалося питання призначення судових експертиз: коли вони доцільні, як їх слід проводити. Олег Гайдук, який обіймає посаду заступника начальника в науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі УМВС, розповідав про реальні випадки з життя, коли саме ефективна робота слідчих допомогла швидко розкрити злочин. Якось в селі Птича в Дубенському районі вкрали майно з фермерського господарства. Оглянувши прилеглу територію, експерт помітив розсипану сою і вичислив місцезнаходження автомобіля, в який злочинці вантажили викрадене зерно та бобові культури. Гайдук підкреслює, що слідчий має бути дуже спостережливим і уважним до деталей, тоді злочин вдасться розкрити швидше.

1038
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...