Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У Городку обіцяють реконструювати міст за державні кошти

У Городку обіцяють реконструювати міст за державні кошти

Рівненській області нарешті вдалося вибити з державного бюджету трохи коштів на ремонти місцевих доріг. Подібне свято трапляється нечасто: минулого разу гроші нашій області на цю корисну справу виділяли два роки тому. І от нарешті прийшла радість водіям: хай не всім, але хоча б частині з них, кому доведеться їздити відремонтованими ділянками – на Рівненщину спрямують понад 53 млн гривень. Скільки ж автошляхів можна відремонтувати за таку велику за звичайними людськими мірками, але мізерну за ремонтними розрахунками суму?


Фахівці кажуть, що лише приблизно 23 км. Це, звісно, небагато, але й те краще, ніж нічого. Незважаючи на невеликі фінансові можливості, у щасливчиках виявилися відразу чотири райони: Рівненський, Дубенський, Острозький та Здолбунівський.

Микола Козачок, який очолює службу автодоріг нашої області, повідомив, що найбільше пощастить тим водіям, котрі мешкають біля популярної туристичної траси, яка веде від нас у бік Карпат. Частина дороги Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, що пролягає Рівненщиною, буде відремонтована відразу в трьох місцях. Новим асфальтом вкриють 16 км автошляху від Дубенщини до Тернопільської області.

Коли туристичний сезон у розпалі, ця магістраль витримує за добу шини понад 23 000 транспортних засобів, що везуть відпочивальників у Карпати. Нове асфальтне покриття підвищить безпеку руху на цій ділянці.

Також будуть відремонтовані біля 7 км автошляху на ділянках Рівне-Тайкури-Оженин та Городище-Рівне-Старокостянтинів.

Перепаде дещо й мешканцям Городка: нам обіцяють реконструювати міст. Крім того, пройде реконструкція мосту ще в одному селі області – в Прикладниках Зарічненського району. Віримо, чекаємо, сподіваємося.

1036
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...