Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У Городку ремонтують міст, а люди не можуть потрапити на городи

У Городку ремонтують міст, а люди не можуть потрапити на городи

Мешканці Городка нарешті дочекалися ремонту аварійного мосту. Близько року тому місцеві ЗМІ писали про плани відремонтувати міст через залізничні колії, який вже не одне десятиліття перебуває в аварійному стані і не зазнавав жодної модернізації. Мало хто вірив, що цей план буде втілений у життя належним чином. Якийсь час здавалося, що влада взагалі про наш міст забула, переключивши увагу на більш нагальні проблеми. Аж раптом – це ж треба! – ремонт таки почався.


Хто і за які гроші ремонтує міст у Городку?


Ще й профінансували його не депутати-товстосуми чи закордонні благодійники, а державний бюджет, з якого на міст у Городку було виділено 3,1 мільйона гривень. Виявилося, що шляхопровід потребує досить складної реконструкції і жодна рівненська компанія не здатна виконати такі роботи, тому на тендері перемогло ТЗОВ із сусідньої Волинської області під назвою «Волинська мостобудівна компанія». Про нього ще два роки тому недобре відгукувалися, кажучи, що одній із його власниць Оксані Мельничук належала частина ТОВ «Надстир'я», яке заснував регіонал з Волинської обласної ради Олег Батюк. Утім, зараз про зв'язки компанії з регіоналами всі, мабуть, благополучно забули чи подумали, що на якості мосту це жодним чином не позначиться, тож яка різниця? Нехай ремонтують, а то інакше так і перебуватиме в аварійному стані, поки не завалиться остаточно. Виконроб волинської компанії Сергій Кумляшов люб'язно пояснив, у чому саме полягає складність робіт із реконструкції того злощасного мосту. Виявляється, раніше навантаження розподілялося на окремі балки, а тепер хочуть зробити єдину монолітну плиту європейського стандарту, щоб шляхопровід був міцнішим. Функціональне призначення мосту в Городку полягає в скороченні шляху з Костополя до Луцька чи навпаки. Замість того, щоб робити гак, прямуючи через Рівне, можна проїхати навпростець по дорозі, що проходить селами Кустин і Ходоси. Звісно, якщо міст цілий і справний. А якщо ні, то не проїдеш!


Що подобається і не подобається мешканцям Городка в ремонті мосту?


Поки автомобілісти готуються радіти тому, що їм скоротять шлях, жителі Городка навпаки невдоволені, бо в районі мосту на час ремонтних робіт закрили проїзд і прохід, а в людей з іншого боку городи. І як туди накажете пробиратися? От знайшли коли ремонтувати – якраз коли людям треба збирати врожай! Утім, незважаючи на нарікання, якось із цим фактом змирилися. Тим більше, що ремонтники пообіцяли зробити міст гарним, на метр ширшим, ніж був раніше, ще й освітлення встановити. Тож залишилося почекати до кінця вересня, коли планується здача, щоб оцінити, чого варте воно було того. До речі, мости на Рівненщині вже досить давно не ремонтували. Заступник начальник служби автодоріг Микола Козачок згадав, що останній раз таке щастя посміхнулося жителям села Вельбівно Острозького району, де міст полагодили понад 5 років тому. Ну а після мосту в Городку волиняни планують приступити до реконструкції мосту через річку в Прикладниках (Зарічненський район), що розташований майже на кордоні з Білоруссю.

1101
RSS
21:41
Якщо і надалі влада не буде звертати увагу що селом проїзжають великотонажні машини на АЗОТ та цегляниф завод то гріш ціна цьому ремонту, міст вб*ють за декілька років.Але не в тому питання, питання в іншому чому через населений пункт їздять великотонажні фури та самосвали, чому міліція, вибачаюсь поліція не приймає ні яких мір.Чому не реагує голова сільської ради??? Кожний раз коли летить фура через село діти прилипають до заборів від гуркоту та вітру який іде за машиною, а біда вона не загорамию Все це до пори до часу. Знаки забороняючі проїзд відсутні, при тому що спеціально була збудована об*їздна дорога в об*їзд села Городок.Так чому ж ви люди моівчите не пишете скарг в дорожню інспекцію, в сільськураду. Кожний з Вас має дитину яка по зламаним тротуарам в центрі села іде до школи, чекаєте біди.А біда не за горами.
Загрузка...