Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У Городоцькому виправному центрі протестують засуджені

У Городоцькому виправному центрі протестують засуджені
У Городоцькому виправному центрі засуджені розпочали протестну акцію проти незаконних, на їхню думку, дій адміністрації установи. Свої вимоги вони виклали у колективній заяві, яку сьогодні, яку підписали 160 засуджених. Загалом у Городку відбувають покарання 282 людини. Як повідомляє UA:Рівне, адміністрацію установи вони звинувачують у позбавленні волі.
 
Засуджені до обмеження волі вимагають права на вільне пересування територією виправного закладу та 5-ти кілометровою зоною навколо нього. А також - вільного вибору місця роботи, зміни розпорядку дня та офіційного працевлаштування.
 
Начальник Городоцького виправного центру Віталій Гордіюк вважає, що такі вимоги засуджених не мають законних підстав. Сьогодні ж на території колонії помер 32-річний уродженець Ковеля, який відбував в установі покарання.
 
За повідомленням прес-служби Нацполіції області, чоловік, який хворів на епілепсію, впав зі сходів та отримав травми, несумісні з життям. Слідів насильницької смерті слідчі не виявили. Тіло доставили до моргу для проведення судмедекспертизи.
617
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...