Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У Рівненській області надають житло кримчанам

Рівненщина допомагає кримчанам, які через власні політичні переконання чи через небезпеку, що загрожує їх здоров'ю та життю, не можуть залишатися на півострові. Небайдужі рівняни звертаються до міської ради, пропонуючи безкоштовно надати кімнату, квартиру або частину будинку біженцям із Криму. Поселити кримчан готові і місцеві готелі.

На даний момент до Рівного поки що приїжджають в основному жінки з дітьми, чоловіки бажають залишитися в Криму і боронити свою землю. Так, рівняни вже надали житло мешканці Феодосії, що приїхала з двома дітьми, та жительці Сімферополя з дитиною. Міська влада допоможе з наданням місць у дитсадках для малюків. Також до Рівного приїхала одна кримська татарка без родини – чоловік і син залишилися в Криму. Жінка побажала поселитися в готелі. Тим кримчанам, які хочуть тимчасово пожити в Рівному чи Рівненській області, місцева влада пропонує на вибір кілька варіантів поселення – готель чи приватне житло, надане якоюсь рівненською родиною. Одна кримсько-татарська родина побажала перебратися на Рівненщину на постійне місцепроживання і повідомила міську владу про бажання взяти кредит на придбання земельної ділянки та будівництво будинку. Оскільки в Рівному зараз немає вільної ділянки, прохання передали в обласну раду – чиновники підшуковують ділянку в Рівненській області. Хоча в Миколаївській області поки що все спокійно, однак Всеукраїнську олімпіаду з географії серед школярів вирішили перенести з Миколаєва до Рівного. У нашому місті вона пройде вперше. Захід для юних географів відбудеться в Рівненському обласному ліцеї. На нього приїдуть 176 школярів.

Фото до новини:
У Рівненській області надають житло кримчанам 0
632
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...