Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У рівненському зоопарку смажили шашлики з картоплі

У рівненському зоопарку смажили шашлики з картоплі

Учора, 14 вересня, рівненський зоопарк влаштував чудове свято для дітлахів та дорослих – Картопляний день. Рівненщина традиційно славиться багатими урожаями картоплі, яку тут вирощують у кожному селі і навіть у місті, якщо в когось є власний будинок чи невеличка ділянка землі на околиці Рівного. Розкрити перед відвідувачами невідомі їм раніше грані звиклого овоча, пригостити малюків і дорослих смачною картопелькою, приготованою за оригінальними рецептами, та просто створити зайвий привід для приїзду у зоопарк для тих, хто давно тут не бував – всіх цих цілей свято досягло сповна.

Дорослі з цікавістю вивчали плакат при вході, який розказував про різноманітні види картоплі, що вирощуються в усьому світі: дехто вперше дізнався, що картопля може бути яскраво синього кольору! Однак у рівненському зоопарку, звісно, пригощали звичайною. Ви коли-небудь куштували шашлики з картоплі? Таку нестандартну страву, яка, безумовно, порадувала б вегетаріанців, приготували для відвідувачів співробітники звіринцю. Крім того, на святі можна було поласувати запашними картопляними галушками зі смаженою цибулею та печеною картоплею. Аромат від усіх цих страв, що готувалися на відкритому вогні, стояв надзвичайний, тож на смачний запах збіглися навіть коти і кози, яких також щедро пригостили. Для дітлахів провели цікавий майстер-клас з вирізання фігурок з картоплин: малюків навчили виготовляти з овочів печатки із зображеннями ялинок, сердечок і смайликів – намастивши картоплинки з малюнками фарбою, діти отримували красиві відбитки на папері. Свято картоплі було дуже теплим і домашнім. Співробітники рівненського зоопарку на цьому не зупиняються: наприкінці вересня обіцяють провести День тигра, а в жовтні на нас чекає День гарбуза з дегустацією гарбузяних страв.

953
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...