Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У Рівному боряться, а в Городку процвітають, або навіщо парк - краще генделик!!!

У Рівному боряться, а в Городку процвітають, або навіщо парк - краще генделик!!!

В обласному центрі мер почав активну боротьбу з МАФами (читайте тут), а Городоцькі депутати виділяють під них землю.

Навколо торговельної точки яка встановлена в центрі Городка ходить багато чуток, вона мало того що розташована на зупинці громадського транспорту, так ще знаходиться не більше ніж в 20 метрах від шкільного подвір'я, а наша місцева влада так дбає про жителів, що надала їй право працювати цілодобово.

Торговельна точка реалізує слабоалкогольні напої цілодобово. Чим вона так догодила нашій місцевій владі ми можемо тільки здогадуватися.

А 26 січня на черговій сесії депутати Городоцької сільської ради вирішили, ще й надати земельну ділянку 10 на 16 метрів в парку біля школи під будівництво для власників цієї торгової точки.

Облаштувати парк в центрі села за 24 роки нікому не спало на думку.

Чому саме зараз???

Влада змінюється???

Невже в центрі Городка мало подібних закладів, що потрібен ще один ще й якраз навпроти школи???

4034
RSS
19:37
деребан деребан, коли школу, цвинтар будуть роздавать, чи там особливі якісь пільги треба?
Крот
21:16
Оце уже чуднінько, що так швиденько поповзли чутки (а це правда) про виділення депутатами, навіть не хчеться вживати такого слова (десь я читав у відгуках таке слово як шакали) своїй бойовій подрузі Чешучці такий собі ласий шмат земельки аж у шкільному парку. Це вже вищий пілотаж нашої ради. Невже ця ходяча МУМІЯ заслуговує такої нагороди. Ганьба! А це все тому що вони є недоторкані мерзотники, та весь народ їм по барабану. Хочу поправити «Патріота» не 10*10 метрів а 10*16 метрів. Не соком діти будуть запивати смачну їжу а ПИВОМ цілодобово. Томущо весь бізнес розрахований на пиво. Давайте звернемося до фахівця по земельних питаннях Сайка С. щоб він вніс ясність щодо будівництва на такій території. Фактично ця ділянка виділена під забудову. Хочу повідомити Чайка не голосувала за таке злочинне рішення.
11:21
Нажаль я трохи не з цих питань експерт. Але законодавство все у відкритому доступі. Можна почитати та розібратись. Треба бачити хоча б те рішення.
2222
17:44
маленьку школу розібрали! Кому пішла цегла? Не краще було відремонтувати?
Ванюшка
22:19
Ось і дізнайтесь, в чию дурну голову прийшла ідея розвалити маленьку школу! Нехай за власні кошти побудує нову!
Ліна
09:46
Шановні, коли закінчиться цей проклятий дерибан землі? Я не вірю, що пані Чешук не отримувала ділянку землі на будівництво, та й ще мабуть, не одну. Скільки можна??? Чому у простих людей заяви на ділянки лежать роками, а ці «привілейовані» розкошують?І на рахунок кандидата голови С/Р. Це повинна бути людина молода і яка проживає постійно у Городку, а не у Обарові, Карпилівці чи де інде!!!
Анатолій Конопуд
11:39
ооо просинайтесь, ходіть до с/р, на сесії...(бажано не 1), цікавтесь, добивайтесь.Вам повинні давати внятні, аргументовані відповіді, а не відговорки.Якщо відмовлено-потрібно бути на СЕСІЇ і вона має дати пояснення чому, з якої причини і далі потрібно відповідно діяти.ПРОСИНАЙТЕСЬ І ДОБИВАЙТЕСЬ, а інакше піде все…
Зірочка
13:16
Анатолій а коли Ви були на сесії? Гарно пишете та мало робите.
Анатолій Конопуд
16:34
був в лютому на відомій сесії саи один і більше ніяких там зірочок щось не побачив. через місяць ходив за, обіцяними ЛО і ВСІМА депутатими, списками хто вже отримав з/д під забудову.Було відмовлено.Далі В Чемерик написав листа з проханням надати… На сайті є відповідь-читайте.Ходіть і ви, ВСІ ходіть і ДОБИВАЙТЕСЬ, щоб с/р працювала як їй належить це робити.З повагою.
Ванюшка
23:15
До речі, Чешук Олена не Сергіївна, а Володимирівна.Це Чешук Тамара Сергіївна.
валя чайка
23:15
Звертаюся до всіх жителів сільської ради: на місці маленької школи планують звести памятник " Небесній Сотні".Моє бачення цього проекту: я категорично проти того, щоб забирати шкільне подвіря.Я за те, щоб цей памятник встановити біля будинку культури с.Городок, а саме біля памятника загиблих ГЕРОЇВ та Тараса Шевченка.Поясню коротко свою думку.Всі заходи присвячені памяті загиблих ГЕРОЇВ будуть проводитися разом і не потрібно бігати з одного місця в друге.Хочу почути думки і пропозиції з цього важливого питання.
10:43
Люди добрі, заради Бога, залиште у спокої" небесну сотню"-ви вже не знаєте де ще того пам'ятника тикнути.Біля школи має бути щось для дітей, а не облаштовувати цвинтар, наприклад, тренажери, щоб діти могли займатися спортом.А всім вельмишановним патріотам-захищайте батьківщину на сході, вступайте в добровольчі батальйони, а не бла-бла.Гидко дивитися! Якщо нерви слабенькі воювати, то займіть чимось руки-майструйте, вишивайте..., або хоча б мізки використовуйте за призначенням, а то складається враження, що у деяких людей голова-це декоративний додаток до дупи.Вибачте, накипіло!
18:40
Щодо пам'ятника, то висловлю свою думку.
Біля школи мабуть не варто, погоджуюсь з Воля.
Біля клубу буде їх вже забагато — три пам'ятники на одну сотку.
Я б запропонував поставити пам'ятник Небесній сотні навпроти школи в парку:
по-перше — в центрі (будуть бачити і пам'ятати і жителі і гості села, і школярі),
по-друге — парк заодно окультурили б (А то мрачноватий цей парк вже давно. А можна ж зробити окрасу села),
по-третє — вберегли б той парк від дерибану.
Ванюшка
22:15
Сергій! Я з Вами не зовсім згідна щодо того, щоб памятник ставити в шкільному садку.Допоки буде існувати генделик, до тих пір цей сад буде загажений. Спочатку треба відвоювати цю територію від Чешучки, а зараз треба примусити її прибрати територію навколо генделика. Діти вранці ідуть в школу і переступають через порожні пляшки і пакети з чіпсів. А в гіршому випадку і через алкоголіків, які обрали собі місце там спати. І, взагалі, поки ще не вибрали місце під меморіал (тобто памятник), потрібно подумати, що побудувати на місці розваленої старої школи. Можливо, знову маленьку школу, раз не хватило розуму відремонтувати стару і там залюбки будуть займатися діти в різних гуртках, а також група продовженого дня.
валя чайка
23:36
Парк біля школи є власністю школи.Документально.
18:51
+1
Думаю, пам'ятник буде мати назву «Воїнів світла» — усіх загиблих за Україну. Ну, і щоб не вийшло совєцької тенденції у кожному селі будувати однотипний пошлий несмак… Якийсь камінь з приліпленою гранітною дошкою… Це буде виглядати як сільський гламур. Взагалі, гарний і масштабний пам'ятник повинен бути на бувшій Інститутській-єдиний і величний.
КВІТОЧКА
01:30
+1
ДЛЯ ЧОГО БУЛО ВАЛИТИ МАЛЕНЬКУ ШКОЛУ? КОЛИ ДІТЯМ З ПІДГОТОВЧОЇ НЕМАЄ ДЕ ЗАЙМАТИСЯ.ПОРЕМОНТУВАЛИБ КРАЩЕ. ХОТЬ ЩОСЬ КОРИСНЕ ДЛЯ СЕЛА БУЛО.А ТО НАША Л.О ЗА ЧАС СВОГО ГОЛОВУВАННЯ МАЛО ТОГО ЩО РОЗІКРАЛА ВСЕ.ТО ЩЕ Й РОЗВАЛИЛА ТЕ ЩО ЗБУДУВАВ БАРОН(ЛІКАРНЯ МЛИН ІТД)ОСЬ ВЖЕ Й ДО ШКОЛИ ДІБРАЛАСЯ.ШКОЛУ РОЗБУДОВУВАТИ ПОТРІБНО ЩОБ ПРАЦЮВАЛИ РІЗНІ ГУРТКИ ТА СЕКЦІЇ.МОЛОДЬ ТРЕБА ЗАЙМАТИ КУЛЬТУРНИМ ВИХОВАННЯМ А НЕ ГЕНДЕЛИКИ В ШКІЛЬНОМУ ПАРКУ БУДУВАТИ.ХІБА ЇХ В НАС МАЛО????
13:00
а самі то бачили хто цеглу всю поп13**8, і де вона заре, кстаті там же і млин… чого то мені здається що леська протеже путіна, така собі путінка… розбить, розграбить… о стоп там же в сільраді теж виноваті люди сидять… накрали і все… а от хрін вам на весь макіяж… піду сокиру наточу….
ук
16:42
І я за маленьку школу! На ті кошти, що хочуть поставити памятник краще відремонтували б, школу булаб користь, а так чергове відмивання коштів.
Ванюшка
21:57
І кому прийшла така дурна ідея в голову, щоб розібрати маленьку школу? Цікаво, чи узгоджували вони це рішення з директором школи Снітко Т.О. і чи давала вона особисто згоду? І, не дай Бог, ще комусь збреде установити там памятник Небесної сотні!!! Воїни кров свою проливали за Україну, а учні будуть ходити і курити в це місце, а ще гірше — справляти нужду. Прошу вибачення за цей вислів, але інших слів не можу підібрати! А вночі понапиваються пива в Генделику і під памятник. Вже шкільний садок загадили, а ми з класом там деревця садили. Краще би обновили молодими деревцями! Чешучка лише приходить і провіряє, чи пиво в генделику не закінчилось, а на те, що кругом генделика і на зупинці біля нього загаджено, їй наплювати!
17:36
Якщо вже й ставити памятник, то на місці генделика на зупинці.Генделик не потрібен напроти школи.Чому мовчать вчителі скільки випадків в школі отруєння слабоалкоголками???
Ванюшка
21:43
А вчителі мовчать тому, що вони бояться слова сказати проти головихи, тому що залежні від неї. Зміниться Голова Сільської Ради, тоді і вчителі свій голос подадуть.
Анатолій Конопуд
17:52
вже виступав один учитель проти влади, так на Новий Рік подарунків дітям не було.
20:10
А могли б і «градом» по школі шмальнуть, щоб будь-яке інакомисля знищити «на корню», так скать…
Анатолій Конопуд
20:16
для чого так...Є відповідні «язики», які мішають із землею не гірше «градів»
22:48
Меморіал Небесній сотні має бути у Києві!!! Не будьте совєцькими копіювальниками несмаку. Ніяк совєцько-колгоспний гламур не можна «витравити» з нас…
22:50
У вас є кілька мільйонів на достойний пам'ятник? Коли є такі гроші, то варто їх потратити на живих, які ще не вмерли.
23:18
В заможному Ізраїлі навіть найшовіністичніші кібуци не мурують пам'ятників захисникам Мацади — сікаріям, хоча кожна дитина поденно знає їхню боротьбу в облозі і самогубство. Пам'ятник єдиний — сама гора і фортеця Мацада.
афродіта
00:40
хто кришує власницю генделика ??? в Україні війна а вона дмає про те як ціло добово споювати молодь Городка і оточуючі села!!! позор Городецькій сільскій раді бо вона це підтримує.
STENSON
17:20
Генделик це дуже класне завідєніє і ненада розказувать всім шо нехто з пишущих тут коментарі там не був!
Загрузка...