Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У Рівному на 3% перевиконали план мобілізації

У Рівному на 3% перевиконали план мобілізації

Сергій Названов, який тимчасово виконує обов'язки військового комісара Рівного, розповів, що остання хвиля мобілізації в обласному центрі пройшла украй вдало: було мобілізовано 103% від потрібної кількості військовослужбовців, тобто на 3% більше, ніж планувалося спочатку. Кількість бійців збільшилася за рахунок добровольців, які самі звернулися до військкомату, висловивши бажання відправитися на Донбас.

Враховуючи те, що під час цієї хвилі мобілізації план у Рівному трохи перевиконали, наступного разу кількість рівнян та мешканців Рівненського району, які будуть підлягати мобілізації, трохи зменшать. Названов каже, що попередня цифра становить 250 осіб, але дані можуть змінитися. Такий розклад потішить тих жителів Рівного, Городка та інших сіл Рівненського району, які не бажають відправлятися в АТО. Подібних громадян також вистачає і Названов розповідає, з якими труднощами доводиться стикатися, щоб вручити їм повістки. Окрім танкістів, зенітників, артилеристів, розвідників та зв'язківців, на фронті дуже потрібні лікарі. І от саме з лікарями, за словами Названова, виникає найбільше труднощів – представники цієї професії найчастіше ухиляються від мобілізації. Названов каже, що в Рівному проживає близько 800 військовозобов'язаних медиків. Під час цієї хвилі мобілізації повістки було вручені чверті з них – 200 особам. Однак на фронт вирушили… всього 14 рівненських лікарів! Хтось із медиків, почувши про повістку, йде у відпустку, хтось на лікарняний, інших відстоюють головні лікарі, кажучи, що їх колеги – настільки незамінні спеціалісти, що без них медичний заклад обійтися аж ніяк не зможе. Ті ж військовозобов'язані, які не ховалися від повісток, вже пройшли курс первинної військової підготовки, який проводять навчальні центри Рівненського та Яворівського полігонів.

701
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...