Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У Рівному не вистачає машин для вивозу сміття

У Рівному не вистачає машин для вивозу сміття

З Рівного не встигають вивозити сміття. Усьому виною – занадто велика кількість побутових відходів та недостатня кількість сміттєвозів, що нині перебувають у розпорядженні компанії «Санком-Рівне», яка займається вивезенням сміття з обласного центру.

Директор цієї фірми Святослав Євтушенко розповідає, що зараз місто обслуговує лише шість сміттєвозів, а насправді їх потрібно у три рази більше! Одна машина здатна вивезти такий об’єм сміття, який викидають за добу приблизно 10-12 тисяч мешканців Рівного, але ж підприємство обслуговує не 72 тисячі рівнян, а цілих 210 тисяч осіб! Таким чином, не завадило б збільшити кількість сміттєвозів хоча б до 18 одиниць, однак на даний момент у компанії на це немає коштів, а міський бюджет також не спонсорує купівлю техніки. Не відрізняються пунктуальністю у сплаті за вивіз сміття й мешканці: на даний момент споживачі заборгували «Санкому» майже 5,5 мільйонів гривень, хоча тарифи на вивіз відходів і так нижчі, ніж потрібно було б встановити, щоб окупилося пальне та запчастини, які останнім часом подорожчали. Разом з тим, працівники компанії зберігають оптимізм і навіть продовжують втілювати програму зі встановлення контейнерів для роздільного збору сміття. Планують у найближчий час поставити окремі ємності для пластикових пляшок. Сортування відходів дасть змогу відправляти частину з них на переробку, що допоможе зберегти місце на сміттєзвалищі. Крім того, компанія «Санком» проводить конкурс на гарні назви для своїх сміттєвозів. Один з них уже нарекли «Чистомобілем», а як зватимуть інші п’ять – залежить лише від фантазії рівнян.

809
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...