Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У Рівному розігрують неіснуючу квартиру в новобудові

У Рівному розігрують неіснуючу квартиру в новобудові

Скільки б не розповідали українцям про те, що усілякі сумнівні розіграші квартир, автомобілів та інших предметів розкоші зазвичай виявляються лохотронами, все ж світла віра в те, що можна, майже нічого не роблячи, стати щасливим власником такого щедрого подарунка, досі живе в серцях багатьох наших земляків.

У кризу стало набагато важче придбати власне житло, та й платити за орендовану квартиру в обласному центрі не кожному мешканцю прилеглих сіл по кишені. Тож, звісно, багато хто зрадів, коли побачив у Фейсбуці дуже цікаве оголошення: потрібно було підписатися на новостворену групу, перепостити собі на сторінку інформацію про розіграш квартири і чекати на удачу.


Новенька квартира-студія в Рівному – всього за один репост


Спільнота під назвою «Жити в Рівному» виклала інформацію про розіграш квартири в обласному центрі минулої п'ятниці, 4 грудня. Цей пост був єдиним у новоствореній групі. Учасникам конкурсу пропонували вступити в спільноту, поділитися цим повідомленням на своїй сторінці і обіцяли, що за таку простеньку дію вже 31 грудня один щасливчик отримає квартиру-студію площею 41 квадратний метр у новобудові 2015 року, котра знаходитиметься в центрі Рівного.

Навіть із точки зору здорового глузду важко повірити, що якась будівельна компанія погодилася би віддати невідомо кому цілу квартиру всього за один репост. Але халява – слово солодке! Багато хто подумав: «Виконаю ці умови про всяк випадок. Нічого ж не втрачаю! Раптом пощастить».

Таким чином маленька група, в якій станом на 4 грудня було лише близько 200 підписаних осіб, за якихось чотири дні збільшила чисельність у 19 разів! Репост повідомлення зробили понад 4000 людей.

Потрапила інформація про цю щедру акцію на очі й журналістам, які вирішили дізнатися, хто ж це розігрує квартиру і на яких умовах. На жаль, засновники спільноти на контакт з «акулами пера» не пішли, про детальні умови акції розповісти відмовилися – точніше, взагалі проігнорували відправлене їм повідомлення, в якому їх попросили показати документи на дану квартиру на підтвердження того, що це не лохотрон.


Навіщо неіснуюча компанія розігрує неіснуючу квартиру?


Згодом з'ясувалося, що компанії «Рівнесіті Білдінг Компані», яка начебто проводить цей розіграш, взагалі немає в природі. Вона не внесена в Єдиний реєстр юридичних осіб і Міністерство юстиції, куди відправили запит, також нічого про неї не знає.

Невеликий пошук показав, що схожі «розіграші» вже проводилися в інших містах. То в Києві якась «Київсіті білдінг компані» розігрувала квартиру, то у Вінниці вже «Вінницясіті білдінг компані», то в Москві «Мосцентр білдінг компані». Схема одна й та ж, лохотронщики навіть не постаралися якось змінити назву своєї неіснуючої фірми.

Для чого ж проводяться подібні псевдорозіграші? Найчастіше для того, щоб набрати велику аудиторію в новостворену спільноту в соцмережі. Потім цю спільноту можна перейменувати і викладати в ній будь-яку інформацію та продавати рекламу, заробляючи непогані гроші. Хороша новина в тому, що, на відміну від деяких смс-шахраїв, ці хоча б не змушують Вас витрачати кошти. Але хоча безпосередніх матеріальних збитків Ви не зазнаєте, все ж неприємно розуміти, що Вас обвели довкола пальця, заробивши завдяки таким, як Ви, не одну сотню доларів на рекламі в розкрученій групі.

979
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...