Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У Рівному замінюють зношені труби тепломережі

У Рівному замінюють зношені труби тепломережі

Коли на Рівненщині завершується опалювальний сезон, працівники «Рівнетеплоенерго» не сидять, склавши руки. Попереду у них чимало роботи: літо таке коротке, а треба встигнути провести діагностику теплових мереж, здійснити заплановані ремонти, щоб громадяни не залишилися без тепла через раптовий прорив трубопроводу. Оскільки теплові мережі здебільшого старі та зношені (крім тих, які вже встигли замінити), на тепловиків чекає чимало сюрпризів.
Так, протягом теплого сезону цього року працівники «Рівнетеплоенерго» планували замінити більш ніж шість кілометрів труб із різноманітними дефектами та пошкодженнями, які були виявлені раніше в ході експлуатації цих трубопроводів. Але перелік ремонтних робіт довелося значно розширити після того, як була проведена діагностична процедура для труб, а саме випробування якості теплових мереж за допомогою гідравлічного тиску. Проведене дослідження показало, що терміново потрібна заміна труб на вулиці Волинської Дивізії в районі Північного. Головний теплотехнік «Рівнетеплоенерго» Юрій Кірпічніков каже, що у ході тестувань тепломагістралі підвищеним тиском знайшли дефектну дільницю тепломережі і відразу ж почали заміну труб у цьому місці. Тепломережа, розташована в даному районі, подає тепло не тільки на вулицю Волинської Дивізії, але й на вулиці Романа Шухевича та Євгена Коновальця – загалом обслуговує майже 30 тисяч рівнян. Старі труби, які вже відслужили своє, замінили новими – поліетиленовими. Їх термін придатності становить більше ніж 50 років, тож сподіватимемося, що хоча б півстоліття мешканців Північного проблеми з трубопроводами не турбуватимуть. Поки що жителі вулиці Волинської Дивізії стійко терплять незручності, пов'язані з проведенням ремонтних робіт, а працівники «Рівнетеплоенерго» запевняють, що після вкладання нових труб обов'язково впорядкують територію, де тривали земельні роботи, повернувши їй попередній вигляд згідно всіх технологічних стандартів.

1033
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...