Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У Рівному запустили новий маршрут тролейбусів

У Рівному запустили новий маршрут тролейбусів

Сьогодні, 12 січня, у Рівному запрацював новий тролейбусний маршрут, який з'єднав район автовокзалу з Ювілейним. Мешканці цих мікрорайонів давно нарікали на те, що між ними немає доступного транспорту: маршрутки, якими можна доїхати з Корольова на Данила Галицького, коштують дорогувато для пільгових категорій населення. Тепер навіть пенсіонери та студенти зможуть доїжджати у потрібне місце з мінімальними затратами коштів.

Маршруту присвоїли порядковий номер 10 і працюють на ньому також 10 тролейбусів. Оскільки новий громадський транспорт для Рівного ще не закупили, довелося зняти трохи тролейбусів з інших маршрутів – першого та третього.

Тролейбус №10 стартуватиме з вулиці Данила Галицького, рухатиметься по Київській вздовж автовокзалу, звідти виїжджатиме на Соборну і прямуватиме на Ювілейний до вулиць Корольова та князя Острозького. Віталій Миронюк, який очолює Рівненське міське управління транспорту і зв'язку, каже, що спершу була ідея пустити тролейбуси між Ювілейним та Північним, але громадяни наполягли, щоб тролейбуси прямували з Ювілейного до автовокзалу. Миронюк назвав даний маршрут досить перспективним, адже незабаром біля Луцького кільця має відкритися новий автовокзал, який почали будувати ще в 2014 році разом з однойменним гуртовим ринком «Шелен». Коли автовокзал добудують і запустять в експлуатацію, тролейбусний маршрут подовжать, що дозволить приїжджим із максимальними зручностями добиратися з одного автовокзалу Рівного на інший.

925
RSS
13:46
Доволі таки цікавий маршрут, вже є в нас люди які на ньому їздили??
Загрузка...