Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У Рівному затримали «гаражного» злодія

У Рівному затримали «гаражного» злодія

Серійні злочинці, які завжди працюють за однією схемою та націлюються на одні і ті самі об'єкти, нерідко самі себе підставляють, адже міліціонери вираховують їх за почерком. У Рівному нещодавно з'явився грабіжник-рекордсмен, який обкрадав виключно гаражі. Чоловік встиг обчистити 46 гаражів і, напевно, вже смакував власну безкарність та гадав, що буде «працювати» в даному напрямку все життя, але таки попався у руки правоохоронних органів.

32-річний мешканець Рівного на ім'я Андрій почав «кар'єру» грабіжника гаражів у березні цього року. Виходив на полювання за цінностями у нічний час, причому орудував не лише в обласному центрі, але й у Костопільському, Млинівському та Острозькому районах. Чоловік зламував замок, потрапляв до гаража і виносив з нього все, що господар там зберігав. Андрій не гребував нічим: брав і велосипеди, і автомобільні колеса, і дрилі, і болгарки, і магнітоли, і компресори, і пилосмоки, і навіть продукти харчування. Загальна вартість усього поцупленого «гаражним» злодієм сягає 80 тисяч гривень. Гаражні походеньки злодія тривали до жовтня. Все вкрадене Андрій щоразу продавав різним людям, з якими до цього був незнайомим, а на виторгувані гроші жив. Після того, як крадія затримали, було встановлено, що рівнянин і до цього притягувався до кримінальної відповідальності, але за іншими статтями – має кілька умовних строків за нанесення тілесних ушкоджень та незаконне зберігання зброї. Цього разу суд явно не буде поблажливим до злочинця: скоріше за все, Андрію доведеться відсидіти у в'язниці.

821
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...