Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У Рівненському районі відкрили нове міні-поле зі штучним покриттям

У Рівненському районі відкрили нове міні-поле зі штучним покриттям
Сучасне футбольне міні-поле зі штучним покриттям відкрили у Білій Криниці, що у Рівненському районі. Це вже 8-ий майданчик, що з’явився в області за бюджетною програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України.
 
Перед цим поля відкрили у Демидівці, Дубровиці, Рокитному, Володимирці, Дубно та селі Висоцької та Миляцької ОТГ. Їх облаштували на базі навчальних закладів. Така ініціатива спрямована на те, щоб створити комфортні умови для заняття спортом.
 
Нагадаємо, проекти бюджетної програми відібрали у Міністерстві регіонального розвитку спільно з Федерацією футболу України. Вартість кожного об’єкта – майже 1,5 мільйона гривень.
 
Гроші надходять на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів. Футбольні об’єкти мають стандартні розміри - 42 метри в довжину та 22 метри шириною.
256
RSS
Назар
22:50
Добрый вечер я тренер деток до 13 лет и хочу сказать что открытие новых полей дает возможность вырастить новое достойное поколение футболистов! Жаль что на спорт и развитие молодежи у нас в стране выделяют копейки! Но если вы хотите заниматься спортом, а у вас не хватает денег то советую вам этот сайт который поможет вам в этом — <a href=«24-klub-vulkan.com/>24-klub-vulkan.com.
Загрузка...