Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У Рівному поліція охорони шукає працівників

У Рівному поліція охорони шукає працівників
Управління охорони поліції в Рівненській області шукає дисциплінованих, відповідальних та мотивованих до роботи працівників.
 
Вакансії:
1.Чергова пульта головного пункту централізованогоспостереження центру технічноїохорони
Вимоги: Жінка, вікомвід 18 до 50 років. Освіта - середняспеціальна. Особистіякості кандидата на посаду - комунікабельність, вічливість, відповідальність. Умовироботи: Офіс в центріміста. Графікроботипозмінний. День\ніч і два днівдома. Обов'язки: впевненийкористувач ПК. робота з великими об'ємамиінформації.
 
2.Водій автотранспортних засобів
Вимоги: посвідчення водія категоріїB., досвід водіння АТЗ. Умови роботи: Графік позмінно. 3. Охоронники Вимоги: Чоловік в хорошій фізичній формі, віком від 18 років. Умови роботи: Графік позмінно. Освіта - середняспеціальна. Особистіякості кандидата на посаду - комунікабельність, вічливість, відповідальність. Умовироботи: Офіс в центріміста. Графікроботипозмінний. День\ніч і два днівдома. Обов'язки: впевненийкористувач ПК. робота з великими об'ємамиінформації.
 
2. Водій автотранспортних засобів
Вимоги: посвідчення водія категоріїB., досвід водіння АТЗ. Умови роботи: Графік позмінно.
 
3. Охоронники
Вимоги: Чоловік в хорошій фізичній формі, віком від 18 років. Умови роботи: Графік позмінно.
882
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...