Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У Рівному влаштовують Міжнародний авіаційний форум

У Рівному влаштовують Міжнародний авіаційний форум
21 червня у Рівному відбудеться Міжнародний авіаційний форум «Відродження та розвиток авіаперевезень з регіональних аеропортів». Початок о 10 годині. Організатор – Асоціація «Аеропорти України» цивільної авіації (ААУЦА) за підтримки Рівненської ОДА.
 
У заході запланована участь представників Міністерства інфраструктури, Державіаслужби, народних депутатів, власників аеропортів, авіакомпаній, туристичних операторів, хендлінгових кампаній та науково-проектних закладів.
 
Очікується делегація з польського аеропорту Люблін та турецького Даламан.
 
У програмі авіафоруму – обговорення сучасних вимог до регіональних аеропортів, взаємодія учасників ринку авіаперевезень. Упродовж заходу планується огляд інфраструктури Рівненського аеропорту та придатність для авіаперевезень, а також ділове спілкування учасників.
 
Авіафорум відбудеться в конференц-залі готелю «Україна» за адресою: м.Рівне, вул.Соборна, 112 (комплекс «Manhattan City Hall», 3-й поверх).
89
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...