Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У селі на Сарненщині з каналізації діставали коня

У селі на Сарненщині з каналізації діставали коня

Сьогодні, 18 грудня, серйозно похвилюватися довелося одному власнику коня, що проживає в Степані Сарненського району. Тварина мала нещастя провалитися в непрацюючий колодязь каналізації. Спершу селяни намагалися власними силами визволити нещасного із септика, але коли зрозуміли, що не можуть витягти бідолашного коня, зателефонували професійним рятувальникам.


Кінь застряг у закинутій каналізації


Дзвінок за номером «101» надійшов біля 9-ої години ранку. Сьомий державний пожежно-рятувальний пост відразу ж направив своїх працівників на місце події. Оскільки отвір колодязя виявився занадто малим, щоб витягнути коня неушкодженим, рятувальникам довелося розширити його, частково розібравши конструкції каналізації. Після цього до коня спустили мотузки та пожежні рукави, обв'язали ними тварину і потихеньку дістали на поверхню. Операція з порятунку була настільки бездоганною, що кінь не зазнав жодних ушкоджень. Ветеринар, якого викликали оглянути страждальця, підтвердив, що тварина здорова. Власник коня довго дякував рятувальникам за свого улюбленця.


Інші врятовані з колодязів та ям тварини Рівненщини


Домашня худоба опиняється в колодязях та проваллях не так уже й рідко. 15 листопада цього року у Малому Олексині Рівненського району рятували корову, що звалилася в яму глибиною 2 метри. На порятунок рогатої виїхали рятувальники з другої пожежно-рятувальної частини Рівного. Корову дістали неушкодженою. А 26 жовтня цього року в Дубрівці Дубенського району витягали корову, яка впала у старий колодязь на пасовиську. Рятувати тварину збіглося мало не все село, але коли сил та досвіду забракло, викликали рятувальників із Дубна. П'ята пожежно-рятувальна частина дістала годувальницю родини з триметрового колодязя без травм.

1060
RSS
саня
09:46
вот я таки не понимаю-какое такое отношение сарненский конь имеет к сайту городка-в свете новостей читатель может придти к выводу шо наша сельская голова уже продала городок и он уже стал частью полесья-я вас умоляю-уважаемый автор етого сайта-вижу что кроме того чтоб поливать грязью нашу сельскую раду вы больше ниче не умеете делать и вам нечего писать-вы хам и провокатор-а то что лошадку достали в добром здравии-Одесса мама рада!
Загрузка...