Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

У скільки обійдеться Рівному чистота в 2015 році?

У скільки обійдеться Рівному чистота в 2015 році?

Чистота коштує грошей і часом чималих. Однак рівняни готові платити за охайний вигляд свого міста, адже кожному приємно, коли на вулицях немає сміття, а сквери, парки та кладовища доглянуті. Минулого вівторка, 3 лютого, управління Рівненського міськвиконкому, яке займається питаннями житлово-комунального господарства, підписало угоди на надання послуг з прибирання та утримання міста. Загальна сума витрат Рівного на цю сферу становитиме 21,13 мільйон гривень, про що офіційно повідомив «Вісник державних закупівель».

Чимала частина цієї суми буде направлена на прибирання вулиць. Позбавлення рівненських міських артерій бруду, сміття, розчищення від снігу та ожеледиці обійдеться міському бюджету майже у сім мільйонів гривень. Виконувати ці роботи доручено місцевому комунальному автотранспортному підприємству «КАТП-1728». Однак навіть не на прибирання вулиць, а на озеленення обласного центру та впорядкування паркових зон піде найбільше коштів цього року! 9,8 мільйонів гривень буде виділено Рівненському міському тресту зеленого господарства. Взамін це комунальне підприємство візьме на себе обов'язки з озеленення Рівного, догляду за зеленими зонами, парками, скверами, місцями відпочинку. Кладовища місцями масового відпочинку не назвеш, однак і тут мають панувати порядок та чистота. Тому не пошкодувала влада грошей і спецкомбінат-ритуальній службі, яка отримає 2,5 мільйони гривень, котрі витратить на догляд за цвинтарями, пам'ятними місцями, пам'ятниками, меморіалами та меморіальними дошками обласного центру.

817
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...