Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Українська вишиванка для Мадонни

Українська вишиванка для Мадонни

Вишиванка – це модне і стильне національне вбрання, яке чимало людей вдягає на урочисті події, свята і навіть на відповідальні ділові заходи (скажімо, презентацію власної продукції перед закордонними гостями). Серед жителів Городка також багато фанатів вишиванок: у нашому селі ще збереглися прадавні традиції і є старі люди, які пам’ятають візерунки минулих часів та могли б навчити здібну молодь.

Однак із сьогоднішнім стрімким темпом життя мало хто може собі дозволити тривалий час просиджувати з голкою над полотном, тож найчастіше молодь надає перевагу рішенню купити вишиванку, а не вишивати сорочку власноруч. Проте з лінивими українцями можуть посперечатися вітчизняні дизайнери, які не вважають ручну вишивку даремним витрачанням часу. В липні перед приїздом Мадонни до Києва у столиці влаштували конкурс «Вишиванка для Мадонни», в якому кожен бажаючий міг представити власний витвір, який, на його думку, підійшов би закордонній вибагливій зірці. До фіналу конкурсу пройшли дванадцять кращих творінь, які й вирішили помпезно презентувати на сцені, провівши дефіле за участі професійних моделей. Витвори дизайнерів були настільки незвичні і креативні, що навіть суворе журі не змогло відразу визначитися з фаворитами і чотирьох дівчат попросили продефілювати ще раз. Врешті-решт, оголосили ім'я переможниці. Нею стала дизайнерка Олена Буреніна, що представила неймовірну сучасну модель вишиванки: чорний корсет із пишними білими рукавами, що були оздоблені майстерною вишивкою також чорного кольору. Звісно, це не зовсім вишиванка у традиційному сенсі слова, однак подібна річ явно у стилі Мадонни, тож вирішили презентувати співачці саме цю вишиту сорочку.

1862
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...