Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Україна опинилася у першій половині антирейтингу поширеності рабства

Україна опинилася у першій половині антирейтингу поширеності рабства
Україна опинилася на 49-й позиції зі 167 країн світу у рейтингу поширеності сучасного рабства. Про це свідчать дані Глобального індексу рабства, передає УНН.
 
Згідно з даними з таблиці Глобального індексу рабства, в Україні нараховується 286 тисяч людей, які живуть в умовах сучасного рабства. Так, приблизна частка тих, хто живе в країні в умовах сучасного рабства становить 6,41 на 1000.
 
Серед країн Європи і Центральної Азії Україна опинилася на п'ятому місці серед країн із найвищим рівнем сучасного рабства, де Білорусь - на першому, а Росія - на восьмому. Згідно з даними у таблиці по регіонах світу, абсолютна кількість жертв цього явища в Україні становить 301 тисячу. При цьому зазначається, що реагування українського уряду на це явище відповідає середньому рівню серед усіх досліджуваних країн.
 
Росія у глобальному рейтингу опинилася на 64 місці. На першому місці - Північна Корея, де найвища поширеність сучасного рабства в світі, причому один з кожних 10 громадян КНДР постраждав від цієї практики.
 
Більше 2,6 мільйона людей живуть у Північній Кореї в умовах сучасного рабства, свідчать дані звіту. У доповіді також стверджується, що уряд Північної Кореї має найслабший механізм реагування на рабство серед усіх досліджених країн. У доповіді визначається сучасне рабство як саме рабство, а також торгівля людьми, примусова праця, боргова кабала, примусовий чи рабський шлюб, а також продаж і експлуатація дітей.
310
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...