Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Українці у наступному році зможуть отримувати компенсацію за неякісні комунальні послуги

Українці у наступному році зможуть отримувати компенсацію за неякісні комунальні послуги
З 1 травня 2019 року в Україні почне діяти механізм перевірки якості наданих комунальних послуг, завдяки якому можна буде отримувати відшкодування за неякісні комунальні послуги. Споживачі комунальних послуг отримають право вимагати проведення перевірки якості комунальних послуг.
 
Її здійснюватиме спеціальна група при Міністерстві регіонального розвитку.
 
«Споживачі комунальних послуг зможуть вимагати проведення перевірок якості ЖКП та в подальшому отримувати відшкодування. Це стосуватиметься перевірок якості послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання і водовідведення, вивезення побутових відходів, управління багатоквартирним будинком.
 
Таким чином, ми посилюємо права та інтереси споживачів та встановлюємо прозорі механізми взаємодії споживача та надавача послуг відповідно до європейських стандартів», — наголосив Геннадій Зубко.
 
Постановою затверджена форма акта-претензії та механізм його задоволення. Документ розроблено Мінрегіоном та вступає в силу з 1 травня 2019 року.
550
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...