Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Унікальній український сервіс просування сайтів у пошукових системах

Унікальній український сервіс просування сайтів у пошукових системах

Кожен, хто планує створити свій сайт, сподівається повторити успіх таких проектів, як «ВКонтакті», «Твіттер» чи можливо навіть і Гугл. На жаль, далеко не усім вдаєтся стати новим Цукенбергом чи Ларрі Пейджем, та навіть намагання стати такими ж відомими приносять відчутний результат. Перша складність, яка чекає кожного новачка в світі сайтів, це конкуренція. Надзвичайна кількість однотипних сайтів не дає змоги клонам відомих проектів стати відомими і відвідуваними. Та й у тому випадку, коли ваше інтернет-дитя має свій унікальний характер і спроможне зацікавити мільйони людей, є чимало підводних рифів, які можуть загальмувати ріст сайту. Усім відомо, що для появи людей на будь-якому сайті перш за все необхідно, щоб він був цікавий користувачам – формою, контентом чи можливостями (чи усім одразу). Припустімо, у вас саме такий ресурс, а відвідувачів занадто мало? Можливо, проблема полягає у неякісно виконаному просуванні сайту. Як відомо, вже досить давно основним засобом просування сайту на вершину пошуку є закупка посилань, а також так звана пошукова оптимізація сайту. Ми не будемо вдаватися в технічні подробиці (бо ця тема варта щонайменше дисертації), а окреслимо лише окремі моменти, на наш погляд, найцікавіші. Отож, посилання. Неправильно вважати, щр чим більше їх є, тим краще ставитиметься Googleдо ресурсу. З появою алгоритму Панда це твердження з сумнівного перейшло в категорію відверто шкідливих порад. Тому поява вітчизняного сервісу по просуванню сайтів, орієнтованого на користувачів і власників сайтів України та Росії, варта найбільшої уваги. Цей сервіс називається СеоХаммер. Чим же він відрізняється від інших компаній, які спрощують надскладне завдання виростити з маленького сайту найвідвідуваніший ресурс?

Певно, ви вже знаєте, що посилання зазвичай купують. Так, це теж бізнес і доволі вигідний. Власник сайту, так званий донор, дає змогу розмістити посилання на ваш сайт на своїй сторінці і має з цього певні кошти. Іноді достатньо великі, щоб ні в чому собі не відмовляти. Звичайно, для того, щоб заробити більше, багато з власників донорів продають посилання в промислових масштабах. З появою нового алгоритму Гугла така діяльність негативно впливає на, скажімо так, авторитетність такого сайту в пошукових системах, а разом з тим – і місце вашого сайту, якщо посилання на нього міститься на сторінках. Що це означає на практиці? Кількість не гарантує якості. Наведемо аналогію. Один з російских чиновників нещодавно прославився на весь російськомовний інтернет – намагаючись підняти популярність свого аккаунта твіттеру, він придбав 1 млн підписників. Це привернуло увагу усіх, адже такої кількості читачів не має багато відомих на увесь світ зірок. Звісно, то були боти і реальних людей за ними не знайшлося. Результат – вкладені кошти і розголос у негативному контексті без жодної реальної перспективи на популярність. Практично те саме відбувається з посиланнями. З мільйона придбаних посилань лише декілька тисяч (можливо, й десяток) будуть корисними і ефективними, бо більшість сайтів, на яких вони будуть розміщені, являють собою не корисний ресурс (а користь контенту пошукова система уже розуміє), а лише площадку для продажу. Звісно, користі не буде жодного, а бюджет втрачено. У СеоХаммері створили єдину у своєму роді систему, яка автоматично контролює якість посилання, авторитетність ресурсу, де воно розміщене, та навіть особливості сторінки і тексту, куди вставлене посилання. Контроль за трьома основними напрямки, які включають в себе десятки підпунктів, гарантує – посилання на ваш ресурс буде дієвим, бо воно буде розміщено максимально ефективно, на сайті, який розвивається і наповнений якісним контентом. Відповідно, частка тієї якості поступово передаватиметься і вашому дітищу, просуваючи його вище у видачі Гугла. Деталі, як і чому це працює, пропоную прочитати наSeoHammer. Користування усіма перевагами системи просто – щоб додати свій ресурс, досить всього кілька кліків. До речі, зараз СеоХаммер розпочинає акцію – є 100% можливість отримати 10 доларів на початок розкрутки вашого сайту! Умови акції «Привітальний бонус» дивіться тут.

1440
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...