Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Ув'язненим у Городку показали кіно про революцію

Ув'язненим у Городку показали кіно про революцію

Навіть людей, що вчинили злочин та перебувають у місцях позбавлення волі, не можна позбавляти доступу до літератури та кінематографу. За гратами багато хто переосмислює своє життя і цьому сприяє класичне та сучасне мистецтво. Вчора у виправному центрі №131 в Городку відбувся показ для ув’язнених двох документальних кінострічок в рамках мандрівного кінофестивалю «Docudays UA».

В'язні спочатку переглянули фільм «Перукарська воля», що чудово продемонстрував переживання та емоції, які відчуває людина, сидячи в тюрмі. Після цього була продемонстрована стрічка «Доволі! До волі», в якій розповідалося про революційні події, що сталися в Білорусії в 2010 році, коли влада насильно придушила народне повстання, розігнала мирних протестувальників та заарештувала багато невинних мітингарів, які не вчинили жодного злочину, окрім того, що вийшли на вулицю, висловлюючи свою незгоду з діями владної верхівки. Після показу почали обговорювати побачене на екрані. З'ясувалося, що городоцькі в’язні уважно стежать за політичними подіями в Україні та щодня переглядають новини про київський Євромайдан, тож багато хто з них провів паралель між тодішніми білоруськими і нинішніми вітчизняними подіями. Якийсь із ув’язнених навіть пожартував, що сценарій цього документального фільму, напевно, писав Віктор Янукович. Крім в’язнів із Городка, кінострічки в рамках цього фестивалю вчора подивилися також затримані в Рівненському СІЗО. Тут публіка виявилася менш схильною до політики і більш зацікавленою в художній складовій, тому їй більше припала до душі перша емоційна стрічка. Одна з жінок, що перебувають у слідчому ізоляторі, під враженням від кіно навіть попросила завезти в бібліотеку закладу побільше серйозної художньої літератури, зокрема, їй хотілося б почитати книги Генріха Гейне.

1007
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...