Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Відомий рівненський актор вперше в житті знімається в кіно

Відомий рівненський актор вперше в житті знімається в кіно

Давно вже говорять у нашій країні про те, що час звільняти телеефір від низькоякісного зарубіжного продукту, витісняючи його гарними кінофільмами та серіалами вітчизняного виробництва, але поки що ніхто ґрунтовно так і не береться за їх зйомку – очевидно, виною цьому відсутність коштів та добре налагодженої схеми кіновиробництва. Однак нещодавно театрали нашої області почули чудову новину – актор рівненського драмтеатру Станіслав Лозовський отримав роль в історичному фільмі «Гетьман Хмельницький», який знімають на київській кіностудії імені Довженка.

Для талановитого актора з Рівного це перша роль у кіно, але до цього Лозовський уже грав роль Тиміша – сина Богдана Хмельницького – в театральній виставі «Берестечко», тож тепер йому лише залишається втілити уже добре знайомий образ перед камерами. Станіслав розповідає, що міг би й не знятися в кіно, якби не мама – Ольга Лозовська, яка також працює актрисою в рівненському драмтеатрі. Коли рік тому до нашого театру приїхали спеціалісти, щоб провести кастинг, саме мама порадила хлопцю взяти участь у кінопробах. Після цього зйомки фільму відклали і Стас думав, що з Києва йому вже не зателефонують. Однак столичні кіновиробники обдарованого рівненського хлопця не забули: влітку йому подзвонили і запросили на зйомки. Оскільки знімається кіно не лише в студії, але й на натурі, Лозовському доводиться багато подорожувати Україною: то він їде до Львова, то в Олеський замок, то в Золочівський, то в Свіржський. Станіславу довелося багато чому навчитися: удосконалити навики швидкісної їзди верхи, опанувати зброю, зрозуміти, як грати перед камерою, коли в кадрі показують лише крупний план – це виявилося складніше, ніж у театрі, де актора завжди видно повністю. Однак Лозовський вірить, що, незважаючи на всі труднощі, з роллю він впорається на відмінно.

1031
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...