Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Відпочивайте у Ялті

Перед початком курортного сезону постає питання – куди ж поїхати на відпочинок? Звичайно, можна шукати нових вражень за кордоном, витрачаючись на оформлення закордонного паспорта та туристичну візу. Супутні витрати, пов'язані з цим, значно перевищують середньостатистичні доходи українців. Хочете добре відпочити в межах країни? Вас чекає Крим, а точніше, Ялта. Це курортне місто небезпідставно вважається одним з найгарніших в Україні, тут дійсно є на що подивитись, крім щоденних відвідин морського узбережжя. Туристи, в тому числі іноземці, відвідують Ялту щороку з величезним задоволенням. Найперше, що варте уваги, це найвища гора Кримського півострову, Ай Петрі. До речі, її висота цікава з математичної точки зору – 1234 метри. Скориставшись екскурсією, можна піднятися на гору, щоб помилуватися унікальною природою Криму, поєднанням морського та гірського пейзажу. Приїхати в Ялту і не побувати в Гнізді Ластівки просто неможливо – ця пам'ятка архітектури розташована на самому краєчку скелі, у дивовижно мальовничому місці. Біля Ялти знаходиться резиденція царської епохи, яка колись належала Олександру ІІІ. Цей комплекс побудовано досить давно, та він у чудовому стані. Фотографії, зроблені у Масандрівському палаці, неодмінно стануть вашою гордістю. У місті є свій прекрасний водоспад, будинки, які належать до мусульманського періоду кримської історії. Після прогулянок по чистим вуличкам міста, туристи, звісно, воліють відпочити у місцевих кафе, клубах та ресторанах, яких більше ніж досить – на будь-який смак і гаманець. Про переваги відпочинку у Ялті можна говорити годинами, та чи не краще побачити усе на власні очі?

Кстати говоря, первое правило путешественника (и туристов в том числе) – это забота о проживании. Тщательное планирование отдыха и выбор места жительства на время отпуска – это гарантия позитивных впечатлений от всего происходящего с вами на курорте. Море, яркое солнце, мягкий песок пляжей – все это не принесет должного удовлетворения без удобного жилья. Аренда в Ялте посуточно – это прекрасная возможность точно рассчитать необходимое количество средств, распланировать свой отдых. Выбрать и забронировать квартиру, комнату или целый дом, ознакомившись со всем перечнем предложений, лучше всего заблаговременно. Предварительное бронирование это и экономия и уверенность (на месте аренда в Ялте посуточно обойдется значительно дороже). Заказав квартиру, туристы не мечутся на вокзале в поисках лучшего предложения, а сразу же, оставив свои вещи на квартире, идут на встречу с морем.

750
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...