Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Відповідь на замовну статтю про наш міні-парк "Небесна сотня"

Відповідь на замовну статтю про наш міні-парк "Небесна сотня"

Коли в суботу 28.06.2014 на ставку кипіли останні приготування до святкування дня молоді до нас туди завітав журналіст, шеф-редактор інформаційного порталу erve.ua Сергій Ющишин з представниками "Правого сектору" та батьком загиблого героя України Олександра Храпаченка. Розмова відразу незаладилась та пройшла на підвищених тонах: ось що цей журналіст написав про наш парк, замовна стаття

Побоюючись того що наші коментарі можуть бити видалені з того ресурсу ми продублюємо їх ще тут.

Коментар до статті приведеної вище від Чимерика Віктора Васильовича:

Шановний пане Сергій Ющишин.
Ваш коментар щодо незавершеного будівництва міні-парку «Небесна сотню» не вартий тухлого яйця. Ви виконали замовлення не важко здогадатись чиє, на двійку при п’ятибальній системі оцінювання знань.
Справа в тому , що як Вам було пояснено в присутності батька Героя України (посмертно) Олександра Храпаченка Володимира Храпаченка це дві різні території які розділяє дорога. На території міні-парку «Небесна сотня» висаджено стільки дерев скільки загинуло цих Героїв. У нас ще великі плани як це місце облаштувати щоб увіковічнити їх подвиг громадою села Городок.
Ми Вам обіцяємо, що ніяких розваг, а тим паче п’янок у міні-парку «Небесна сотня» не буде. Цей парк буде огороджений парканчиком.
При спілкуванні В. Храпаченка з громадою села я не чув від нього жодного припущення можливих п’янок-гулянок в цьому парку, а навпаки він подякував громаді за їх громадську позицію щодо рішення про назву міні-парку «Небесна сотня».
На прохання пан В. Храпаченко дав свій номер мобільного телефону на всякий випадок, та завірив що все зробить щоб підтримати громаду села у їх добрих намірах.
Вам пане Сергію треба було почати цей вояж з центру села Городок. Кожне місто, селище село – має свій центр. Адже це візитна карточка населеного пункту.
У с. Городок це навпаки вікно позору та ганьби. Вас пане Сергію зустрінуть прямо на зупинці у центрі холодильниками з пивом у великому асортименті та різними охолоджувальними напоями, циганська кібітка приліплена до стіни зупинки, та циганське шатро біля якого встановленні кабінки для справляння нужди після вживання пива.
Всі ці тимчасові архітектурні споруди знаходяться в 25 метрах від території школи та прямо у парку села.
До речі якщо Вам захочеться цієї продукції можете приїздити в с. Городок в будь-який час. Чомусь депутати надали цій торговій точці перевагу від інших точок, дозволили торгувати цілодобово.
Ви можете побачити п’яних дядів та тьотів які прилягли на центрі, неповнолітніх дітей які вештаються вночі біля цього закладу торгівлі якщо його можна так назвати.
Тепер можете попрямувати чуть нижче в сторону річки Усті і там побачити берези сухостої у великій кількості.
Вони висаджені в честь «Небесної сотні» так було запропоновано депутатом сільської ради Петром Гетманчуком на народному Вічі 02.03.2014 та підтримано більшістю громади які знаходились на цьому заході.
Захід відбувся за ініціативи активістів села, де вшановували п’ять загиблих майданівців.
Якщо Вам захочеться ознайомитись що відбувалось того дня, ми надамо відео матеріали.
Частина дерев загинула від вандалів, а більша частина від безвідповідального ставлення сільської ради. Дерева такого віку необхідно поливати щоденно щоб прийнялися, а краще посадити однорічки чи дворічки. Тому сільському голові Ткачук О. О., треба негайно йти до цієї алеї як назвав її пан Гетманчук Петро, та помолитись за цих патріотів-майданівців, а ще краще вибачитись перед їхніми родинами, що не змогла довести таку хорошу справу підтриману громадою села до кінця. На неї покладали великі надії, а вийшло навпаки.
Нашій громаді не потрібна допомога сільського голови. Пані Ткачук О. О. запропонувала сама допомогу щодо доставки піску. Цей будівельний матеріал ми висипали на дамбі поблизу міні-парку «Небесна сотня», де вода розмила частину її. Через рік-два дамба була б зруйнована остаточно.
Так ми ще й допомогли зробити те, на що сільський очільник не звертав увагу. Більше 100 тон піску молодь села закидала вручну на зруйновану водою дамбу.
Краще сільський голова займеться будівництвом дошкільного закладу, ремонтом зупинки у центрі села, почистить паркан на стадіоні де росте чортополох, прибере всі стихійні смітники, відремонтує вулицю Захаржевського яка веде до міні-парку «Небесна сотня» та праку відпочинку в тому ж районі. Побудує міст-шлюзу.
Покосить кропиву на території школи, та висадить край дороги красиві декоративні дерева, а ми їм в цьому допоможемо.

Щодо п’янок гулянок:
Це проблема не тільки нашого села. Справа в тому, що молодь виховує вулиця, а не суспільство. Що створено в с. Городок та в селах які входять до Городоцької сільської ради. Аж нічого. Чи є у нас спортивні гуртки з боксу, боротьби, легкої атлетики, спортивні танці та таке інше. Нічого подібного. Маємо 9 торгових точок де здійснюється реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Торгівля пивом цілодобово, подейкують що ще й щось міцніше підливають. Десята торгова точка ще будується. Як бачимо є де розважитись.
Вперше в історії села Городок громадою села було організовано та проведено на високому рівні свято День Молоді на ставку. Відвідало захід більше 500 чоловік. Автомобілям не вистачало місця для стоянки. При бажанні пане Сергію ми Вам надамо відео матеріали нашого заходу.
Сільський голова проводила також свій захід на стадіоні де зібралося декілька десятків людей. Я думаю коментарі зайві.
Ми громада села Городок, хочемо працювати, жити, відпочивати по-новому, так як пропонував нам теперішній Президент України П. Дорошенко ідучи на вибори з такими гаслами і ми його підтримуємо.
На не потрібно допомоги від влади, тільки б не заважала!
Слава Україні.

Майданівець Чимерик Віктор Васильович

1120
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...