Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

В Городку виявили величезний підпільний сигаретний завод.

В Городку виявили величезний підпільний сигаретний завод.

В селі Городок на Рівненщині накрили величезний підпільний сигаретний завод.


Ділки примудрялися з одного тютюну виробляти продукцію під різними марками. Більше мільйона пачок "Парламенту", "Прилук", "Мальборо", "Прима" тощо було вилучено на підпільному заводі. Мешканці села не підозорювали, що поруч діє незаконне підприємство. Адже приміщення було обезшумленим. Крім того всередині облаштували їдальню та спальню. Тому самих працівників жодного разу ніхто не бачив.
Контрафактну продукцію відразу вивозили у регіони та за кордон - до Росії. При штурмі заводу, працівники почали масово спалювати підробні акцизні марки. Правоохоронцями було затримано лише два робітника. Решта розбіглися.

Податківці вже встановили особу, який орендовував приміщення. Завод розташовувався поряд з Ливарним заводом. Наразі встановлюють особу власника. У податковій кажуть, ділки - родом не з Рівного. На підприємстві працювали також робітники з інших областей. Уся незаконна продукція буде вилучена на користь держави. А підпільному комерсанту загрожує до десяти років тюрми.

Джерело charivne.info

1262
RSS
тарас
14:34
молодцы пацаны.побольше бы таких
Загрузка...