Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

В'язні в Городку занурилися в святу воду

В'язні в Городку занурилися в святу воду

На свято Водохреща кожен віруючий громадянин нашої країни вважає своїм обов’язком якщо не пірнути в крижану ополонку, то хоча б сходити до церкви і принести додому трішки свяченої води. На жаль, такою можливістю нерідко бувають обділені особи, які перебувають у місцях позбавлення волі. Але тільки не в Городку – виправний центр, що знаходиться в нашому селі, справно дбає про духовні та релігійні потреби в’язнів.

Уже стало доброю традицією запрошувати на великі релігійні свята до виправної установи в Городку священиків із Городоцького Свято-Миколаївського жіночого монастиря. У виправному центрі є невелика капличка, де ув’язнені можуть регулярно молитися, однак молитва разом зі справжнім священиком набагато краще сприймається багатьма. Якщо самостійно моляться лише найбільш віруючі з числа засуджених, то на великі свята, коли до виправного центру прибувають божі посланці з монастиря, майже усі в’язні згадують, що вони є християнами. Так сталося і цього разу: до Городоцького виправного центра завітали протоієрей отець Олександр та кілька черниць, які допомагали йому вести церковну службу, виконуючи роль хору. Священик освятив воду у купелі, що знаходиться на території виправної установи, і всі бажаючі з числа засуджених могли скористатися нею для того, щоб очистити душу і тіло та наблизитися до Бога. Зануритися у воду на відкритому повітрі зважилися понад шістдесят в’язнів. Крім того, священик роздав усім бажаючим свячену воду – можливість набрати святої води використали майже всі в’язні та працівники закладу.

815
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...