Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

В’язні з Городка купили бушлати для воїнів АТО

В’язні з Городка купили бушлати для воїнів АТО

Коли на Донбасі тільки-тільки почалися військові дії, чимало українських ув'язнених вимагали, щоб їх випустили достроково і відправили воювати в буремний регіон – так хотілося їм захистити рідну країну, а не просиджувати дарма в тюрмі. На жаль, закон не дозволяє засудженим брати участь у антитерористичній операції, тому в'язні, які потрапити на фронт добровольцями так і не змогли, знайшли інший спосіб допомогти захисникам Вітчизни – стали волонтерами! Здавалося б, як може бути волонтером людина, свобода пересування якої обмежена? Але засуджені з Городка довели, що, навіть перебуваючи в місцях позбавлення волі, можна бути корисним рідній державі!

В'язні Городоцького виправного центру №131 виявили бажання купити для воїнів АТО теплий зимовий одяг, щоб бійцям легше воювалося. Пошити теплі бушлати на зиму доручили своїм «колегам» – засудженим, що сидять у Полицькій виправній колонії у Володимирецькому районі нашої області. Схема закупки була такою: полицькі в'язні пошили одяг на підприємстві при колонії, бушлати викупили за власні кошти працівники кримінально-виконавчої інспекції і привезли в Городок, де засуджені відшкодували їм вартість одягу, адже хотіли, щоб це була допомога саме від них. Бушлати надійшли в магазин при Городоцькому виправному центрі, саме там їх і придбали в'язні. 48 бушлатів бійцям нашого батальйону «Горинь» повезе Володимир Муляр, представник облдержадміністрації, відповідальний за відправку благодійних вантажів у зону АТО.

836
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...