Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

В Обарові знову виявили земельні махінації

В Обарові знову виявили земельні махінації

Придбати за власні кошті земельну ділянку в селі для приватного будівництва чи під город здатен далеко не кожен селянин, адже ціна сотки землі, скажімо, в Обарові, який всього в десяти хвилинах їзди від Рівного, може сягати понад 1500 доларів. Але існують різноманітні напівзаконні схеми, завдяки яким особи, наближені до влади, можуть отримати землю безкоштовно.

По закону начебто кожен селянин має право на безкоштовне набуття земельної ділянки, однак у 2011 році в Обарові вже гримів скандал, пов'язаний із тим, що 43 щасливчики, котрі стали власниками безкоштовних земельних ділянок – це начебто родичі, друзі та сусіди місцевого сільського голови, а також депутати сільради, правоохоронці і родичі секретаря сільради. Тепер через чотири роки в Обарові знову скандал, пов'язаний із землею – місцевий депутат сільської ради забажав безкоштовно отримати у власність земельну ділянку в селі, але правоохоронні органи вчасно виявили порушення і не дозволили чоловікові затвердити техдокументацію. Представники державної служби боротьби з економічною злочинністю, а також прокуратура Рівненського району з'ясувала, що голова сільської ради Обарова був в курсі того, що місцевий депутат претендує на земельну ділянку. Однак, незважаючи на наявний конфлікт інтересів і безпосередню зацікавленість народного обранця в прийнятті рішення на його користь, голова не повідомив про це антикорупційні служби. За порушення голова Обарівської сільської ради розплатиться власними грошима, адже стаття Адміністративного кодексу України про невжиття заходів з метою запобігання корупції вимагає стягнути з винуватця штраф у розмірі від 50 до 125 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Депутату сільської ради, який мало не отримав землю нечесним шляхом, також загрожує штраф за те, що не повідомив про наявний конфлікт інтересів, і розмір цього штрафу складатиме від 10 до 150 мінімумів доходів громадян.

1868
RSS
Адвокат
16:35
Така сама ситуація і в нас, дали землю під забудову генделя Чишучці.
Ванюшка
21:38
Значить треба Тамарі Чешук не дати там будуватись.Городок великий! Станемо, коли буде починати будівництво, а ще краще запросимо телебачення!
Прикол
13:33
Ну а чим вам Тамара Чешук не вгодила?
01:19
Роман Чайка не балакає про свій патріотизм, а їде на фронт, і робить свою справу. Бо- мужчина.
01:22
Його мама(Валентина Чайка) не ляпає язиком, але працює як волонтер. Соромно, балакачі?
01:23
То про яку вигоду ви балакаєте?
01:56
Поки ви тут балакаєте- люди щось конкретно роблять.
Ліна
12:26
Часто доводиться бувати в Городку і дуже неприємно спостерігати, як в самому центрі та ще й на очах у школярів біля того самого«генделика» тусуються нетверезі жителі Городка.Там і мат почуєш і різну нецензурщину… Не знаю, як жителі Городка спостерігають зацим, це ж їхня «візитка».
Загрузка...