Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

В Оржеві нашерті з’явиться дитячий садочок

В Оржеві нашерті з’явиться дитячий садочок
У селі Оржів Рівненського району вже незабаром має запрацювати дитячий садочок. Там навчатимуться та виховуватимуться 150 дошкільників. Зауважимо, що 20 років на території селища немає бази для навчання малюків. Коробка зведена та утеплена, фасад пофарбований, покрівлю виклали з металочерепиці.
 
Стіни ще планують оздобити малюнками. Внутрішні роботи у садку – якраз у розпалі. Тут штукатурять та фарбують майстри, обкладають плиткою харчоблок та санвузли. На черзі встановлення міжкімнатних дверей. Провели мережу водопостачання, опалення та каналізації. Обігріватимуть садок завдяки модульній котельні, що працюватиме на місцевій сировині. Також починають благоустроювати прилеглу територію.
 
Загалом будівництво садочка триває кілька років. Частково роботи розпочалися у 2016, продовжилися у минулому та цьому роках. Втім, не слід забувати, що це двоповерхова будівля закладу площею 2 тисячі квадратних метрів. При чому будівельники запевняють, що робота йде згідно графіку. Загальна кошторисна вартість об’єкта складає майже 37 мільйонів гривень. Аби завершити будівництво передбачили кошти – 10 та 3 мільйони з державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету відповідно.
481
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...