Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

В Рівному вуличні торгівці влаштували затор на дорогах

В Рівному вуличні торгівці влаштували затор на дорогах

Стихійна торгівля на рівненській вулиці Базарній несподівано припинилася. Представники нової поліції чергують там на постійній основі, забороняючи торгівцям розкладати свій товар просто на асфальті. Звісно, стихійним торговцям це не сподобалося і вже третій день триває гучне протистояння. Торгівці перекривають дорогу, повсякчас переходячи туди-сюди пішохідним переходом. Поліція ж не поспішає піти та намагається в черговий раз пояснити, що торгувати просто з асфальту – незаконно. Однак це не зупиняє людей, які й далі хочуть повернутися до звичного стану речей.

Вулична торгівля в Україні – явище доволі звичне. Вздовж вуличок навкруг продуктового ринку, що у самому центрі Рівного, роками вишиковувались ряди торговців. Хтось продає тут городину з власного господарства, хтось – молоко чи мясні продукти, інші намагаються поповнити сімейний бюджет, вторговуючи якусь копійку за овочі чи фрукти. З іншого боку, більша частина тих, хто зараз вимагає залишити усе як є, не хоче переходити на пільгові соціальні місця, що влаштовані саме для них, на залізних критих лотках майже поруч. Причин, як кажуть учасники протесту, дві – мовляв, це надто дорого, та й люди тут не ходять. Міський голова Володимир Хомко охоче спростовує обидва заперечення – за день торгівлі соціальний тариф складає 4-6 грн, що не може бути надто великою тратою. До того ж, потік людей там великий і його видно кожного базарного дня, неозброєними очима.

Чим завершиться це протистояння між звичками та законом – невідомо. Ми будемо спостерігати за ситуацією та повідомимо про це згодом. Одначе зрозуміло одне – поки стихійні торговці не зрозуміють, що на «старому місці» вони порушують закон та заважають проходу людей, проїзду транспорту до зупинки, ми й надалі матимемо привід поговорити про конфлікт.

Насправді усе просто – для торгівлі є спеціальні облаштовані місця. Усе інше – лише бажання торговців не витрачати гроші за місце, а торгувати просто неба, просто так, без жодних перевірок якості та безпеки харчових продуктів. Такий він, наш дивний шлях у Європу…

1056
RSS
18:27
А торгувати на Шевченка під виглядом ярмарку законно? Вони по договору мають торгувати там продукцією власного виробництва, а торгують всім чим попало… Просто там платять мзду. А тут мабуть власники сагайдачного заплатили мзду Хомку та новій поліції, от вони людей і прижали, щоб бідну бабцю загнати на ринок та здерти 4 грн за місце. Ганьба Хомку, ганьба новій поліції. Хай розженуть валютний пятачок, чи то вони там законно торгують!?
Ну я з вами не згідний. Там треба навести порядок, бо те що твориться на тих вулицях, з тролейбусу не можна вийти, а бабця раз приїхала продавати, нехай 4 грн. вже заплатить це не такі великі гроші, все має бути цивілізовано.
Люди звикнуть до того і все буде гаразд
08:34
А валютний пятачок то це по Вашому закононно і цивілізовано?
Ні не законно, я притримуюсь думки не все відразу, настане ще й час пятачка, а поки все зроблено так, що купувати валюту у міняйл вигідніше ніж в банку, невдовзі мають відмінити 2% збір в пенсійний фонд, тоді і в банках стане вигідно купувати.
Хоча ще як варіант зробити рейд по всім п'ятакам, всіг бариг пов'язати кошти конфіскувати в держ. бюджет, і так щотижня робити, але все це утопія, наші суди все витягнуть, будуть казати що вони не міняйли, а люди які там просто з власними фінансами стоять.
Анатолій Конопуд
20:25
Як би було добре людям ..., якби С/Р НЕГАЙНО відреагувала на ситуацію з громадським транспортом в с. Городок в зв'язку з ремонтом моста через з/д колію(необхідно написати відповідний лист до п.Хомка, щоб дав дозвіл продовжити рух тролейбусів на 1 годину і дав дозвіл на рух тролейбусів у вихідні дні.Інакше це доведеться робити активістам).
Загрузка...