Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

В Україні запустили державний портал e-data.gov.ua, де влада звітуватиме про витрати бюджету

В Україні запустили державний портал e-data.gov.ua, де влада звітуватиме про витрати бюджету

Веб-портал створений в основному для того, щоб збільшити прозорість використання бюджетних коштів. Якщо громадяни будуть бачити, куди витрачається бюджет, це допоможе боротьбі з корупцією.

Портал доступний за адресою, e-data.gov.ua

Щоб переглянути використання бюджетних коштів Городоцькою сільською радою в поле "код ЄДРПОУ платника" введіть 04387183, та задайте період пошку з 01.09.2015 по сьогоднішню дату

Введіть не полінуйтесь перші результати пошуку Вас просто вразять на повал про них завтра в окремій статті.

Портал складається з двох основних модулів: «Використання публічних коштів» та «Прозорий бюджет». На першому можна буде побачити транзакції казначейства і звіти про використання публічних коштів, а на другому - інформацію про прозорість бюджетних процедур. Також у доступі будуть інструменти для аналізу та контролю бюджету громадянами.

Наступним етапом запуску порталу стане листопад 2015 року, коли на сайті почне оновлюватися інформація про використання коштів державного бюджету та місцевих бюджетів, державного соціального страхування і Пенсійного фонду.

З січня 2016 на порталі з'являться дані про те, як використовують бюджетні кошти підприємства державної та комунальної власності, а з серпня 2016 сюди інтегрують інформаційно-аналітичну систему «Прозорий бюджет».

4543
RSS
Не реєструйтесь на цьому сайті, Вам потрібен сайт e-data.gov.ua. Який зараз працює через раз через те що всі бюджетники ринулись туди реєструватись
ирина
20:50
Сегодня пытаюсь целый день зарегистрироваться а результат нулевой. Портал или пишет ошибка или вообще вылетает.Еще и сроки указали а работать каким образом
Ольга
10:07
Извените, но программа настолько дебильная и неудобная, что просто нет слов. У нас в управлении 40 разный КФК, это 40 разных получателей.Наше управление делает отчеты в Microsoft Excel. Сколько это займет время чтобы вручную заполнить квартальный отчет? Сначала делай квартальный, а потом еще и на сайте.
И с договорами неразбериха, если у нас основной договор составлен в 2003 году, а все эти года мы работаем с дополнительными соглашениями, куда что заполнять?
Гість
11:35
Ольга все запрацюэ з часом і думаю зроблять імпорт з екселя, але не все відразу, а те що вас змушують галопом всіх реєструватись це наші реалії.
Загрузка...