Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

В Україні дозволили проводити повторну шлюбну церемонію

В Україні дозволили проводити повторну шлюбну церемонію
Міністерство юстиції запровадило нову послугу для українців – провести ювілейну церемонію одруження. Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту. Ця послуга надається відділами державної реєстрації актів цивільного стану по всій Україні.
 
«Проживши дружно і щасливо зі своїм обранцем 25, а може і 50 років, ви отримаєте можливість повторити обряд і нагадати собі про найщасливіший день вашого життя. Ви знову зможете сказати «так» своїй другій половинці та відчути ті незабутні емоції. Відсвяткувати ювілей шлюбу можна, замовивши у будь-якому ДРАЦСі країни повторну шлюбну церемонію», – повідомила начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська.
 
Цю послугу можуть замовити як сімейні пари, так і їх рідні або друзі. На церемонії сімейним парам буде вручено свідоцтво про шлюб, однак у ньому буде зазначено «повторно».
412
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...