Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

В Україні запустять електронні земельні аукціони

В Україні запустять електронні земельні аукціони
Кабмін на засіданні дозволив проводити електронні земельні торги на платформі «ProZorro.Продажі». Про це повідомив перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Максим Нефьодов, пише «Інтерфакс-Україна».
 
Зазначається, що перші аукціони планують запустити вже наприкінці літа. На технічне доопрацювання сервісу потрібен ще один-два місяці.
 
«Труднощів не повинно виникнути, хоча є необхідність повноцінної інтеграції, створення зручного інтерфейсу для користувача, оскільки цей тип активів відрізняється від тих, з якими ми раніше працювали», – коментує Нефьодов.
 
У держвласності зараз понад 10 млн га земель, при цьому офіційно здано в оренду майже четверту частину. Загалом укладено 56 тисяч угод і не всі з них за ринковими цінами, йдеться у повідомленні. Усі земельні аукціони з 1 вересня будуть проходити в електронному форматі. Зараз триває узгодження торгових процедур з вимогами Земельного кодексу, який регулює порядок проведення земельних торгів.
372
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...