Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Велике Рівне без Городка, бо Леся не хочуть!!!

Велике Рівне без Городка, бо Леся не хочуть!!!

Про розширення Рівного у рамках децентралізації говорять уже давно, тільки не в Городоцькій сільській раді, таке враження що для нашої голови питання децентралізації та об'єднання це табу.

Хтось з жителів громади, щось чув про децентралізацію від своїх місцевих депутатів та голови?

А от інші громади думають про це.

Напередодні це питання вкотре обговорювали під час засідання регіональної робочої групи, яка займається планом формування територій об’єднаних громад області.

Директор рівненського «Центру розвитку місцевого самоврядування» Руслан Сивий каже, що таке об’єднання було би логічним, адже все одно діти з цих населених пунктів ходять у садочки, школи та позашкільні заклади Рівного. Більше того, така модель об’єднання дасть можливість сільським радам вирішити проблемні питання:


- Винести питання щодо приєднання до Рівного Виликоомелянської, Обарівської, Шпанівської, Великожитинської, Городищенської, Білокриницької, Корнинської і Тайкурівської сільських рад. Ми ініціювали обговорення цих питань з сільськими радами, які розміщені поруч, вивчення їхніх проблем щодо асфальтування доріг, освітлення вулиць, дошкільна, позашкільна освіта і, опрацювавши з ними всі ці проблемні моменти, переконати їх створити, як ми називаємо, Велике Рівне


Можливо, до кандидатів на приєднання до Рівного додасться ще Городоцька сільська рада. (Можливо!!! - поки тут Олеся Олексіївна та її брат заправляє такого ніколи не буде - від автора.)


Крім того, каже Руслан Сивий, якщо об’єднані громади утворяться навколо Рівного без участі міста, обласному центру з часом не буде куди розвиватися.Тож члени робочої групи вирішили провести окреме засідання з представниками від Рівного та навколишніх сіл і обговорити перспективу об’єднання. Коли це відбудеться – поки невідомо.

1218
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...