Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Викинути телевізор: чи варто дивитися сучасне ТВ?

Викинути телевізор: чи варто дивитися сучасне ТВ?

Вміст програми новин на вітчизняному ТБ рідко радує позитивом. Та й у цілому, продукція українських (і не тільки) телеканалів іноді викликає гостре бажання викинути телевізор. Або хоча б ніколи не перемикати його з каналу «Дискавері».

Складається таке враження, що девізом ТБ на довгі роки стала жартівлива фраза: «Добрий вечір. І досить вже добрих новин!». Бо в який момент не включи цю пекельну машину, неодмінно потрапиш на сюжет, в якому когось убили, когось - всього лише пограбували. Бійка у Верховній Раді, пики депутатів, що не вміщуються в рамку широкоформатного екрану... А поряд - яскраві шоу та розважальні програми. Весь новинний теленегатив разом з яскравими телешоу формує доволі дивну телекартинку.

Чесно сказати, це справляє якесь апокаліптичне враження – в одній програмі скорботно розповідають про війну, а в наступній - весело коментують поведінку черговий нареченої холостяка-мільйонера. Іноді і те, і інше демонструють ті ж самі ведучі.

Здається, що весь медійний простір захопило божевілля. І в цьому божевільному домі ніколи не вимикають телевізор.

До того ж, подача матеріалу в новинній стрічці безпосередньо залежить від того, хто платить гроші. Канал одного олігарха азартно викриває іншого. Переключивши канал, бачимо протилежне. За мішаниною брехні і недомовок відкормлених пик політиків та гламурних - артистів майже не видно справжні обличчя.

Ймовірно, тому ті, хто сьогодні служить в АТО, дуже не люблять дивитися телевізор. І вкрай негативно ставляться до подібних ура-патріотичних (або ж навпаки, зрадофільних) сюжетів. Здається, настав час викинути телевізор – очевидно, бути джерелом правдивих новин він ще не може, а розважати без чорнухи і надмірної кількості реклами – вже не вміє.

1929
RSS
01:14
а що, в нас є ще дурні* що дивляться зомбоящик????
*маю на увазі хто вірить тому що кажуть по ящику
Анатолій Конопуд
21:58
Анатолій Конопуд
21:36
Анатолій Конопуд
19:58
По радіо «Ера» почув(рекомендую всім слухати як ПРОСВІТНИЦЬКЕ радіо(за рік, вибачте з дебіла, зробить як не патріота, так хоча б нормального громадянина України)), що Ляшко поїхав у Дніпро(так буде називатись...)… ну і у дворі прокуратури «знайшов» новенький Range Rover(десь за 130 000євро)… вірно прокурора.Через якийсь час приїхала 70 літня мама і ск., що це її...(ну яка мама не буде захищати синочка?).
Хіба не видно Порошенку, що таке Шокін(захистив діамантових прокурорів, що аж Касько не витиримав і тп).Взяти Гонтарєву… Взяти ЦВК «прострочене»(ще з часів Януковича).Ну а МО(вчора сюжет про пораненого військового, якого витягли з ...і тепер він має повернути кошти за ...і кевларову каску, яка коштує 2000грн, аж 20 000грн!!! Хіба це не видно президенту, гаранту Конституції, головнокомандувачу і тп.
Перевів стрілку на Яценюка.
Зараз люди блокують урядовий квартал.Побачимо.
Єден поляк це гарантія перемін і запорука демократичної,європейської України.Сталіна… це диктат.Дайте зараз абсолютну владу комусь, не важко здогадатись чим це може закінчитись.
Тому сухайте радіо «Ера»і дивіться нормальний.зобоящик і з часом все стане на свої місця(не так швидко як хочеться, еле буде).
Загрузка...