Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Високооплачувана робота або як стати патрульним поліцейським?

Високооплачувана робота або як стати патрульним поліцейським?

Незабаром в Україні має зникнути ДАІ. Експеримент з ліквідації цієї служби вже колись проводився і закінчився невдачею, але можновладці сподіваються, що цього разу все буде інакше. Замість ДАІ в Україні з'явиться патрульна служба. Втілення плану з її створення почалося зі столиці: саме сьогодні, 19 січня, в Києві стартував прийом заявок від бажаючих працювати в патрульній поліції. Подання заявників розглядатимуть до 6 лютого.

Якщо ви теж мешкаєте в Києві чи плануєте туди переїхати найближчим часом і підшуковуєте собі високооплачувану роботу, зверніть увагу на цю перспективну вакансію: майбутнім патрульним поліцейським планують платити від шести до восьми тисяч гривень на місяць! Про це повідомила Ека Згуладзе, заступниця міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Вона ж розповіла, що реформу допоможе профінансувати США. Відбір претендентів до патрульної поліції буде жорстким: окрім таких необхідних і беззаперечних вимог, як чудовий стан здоров'я, фізична витривалість та психологічна стійкість, а також відсутність судимостей, будуть звертати увагу і на критерії, які, здавалося б, прямого впливу на якість виконання обов'язків патрульного поліцейського не мають. Так, для патрульних поліцейських встановили віковий ценз – від 21 до 35 років, тобто якщо вам уже 36, ви не зможете претендувати на цю посаду. Розмовляєте суржиком чи російською? Вам теж будуть не раді, оскільки обов'язкова вимога – вільне володіння українською мовою. Нема водійського посвідчення категорії В? Також пролітаєте. А от на рахунок освіти все простіше: не треба закінчувати щось спеціалізоване – на зразок міліцейського училища чи юридичного факультету ВУЗу – беруть навіть людей з повною загальною середньою освітою. Ну і нарешті найбільш загадковий пункт вимог, відповідність якому найважче буде перевірити під час співбесіди – це «прагнення до якісних змін». Претенденти пройдуть конкурсний відбір та медичний огляд, потім найкращі з них будуть займатися по програмі теоретичної та практичної підготовки, отримуючи стипендію, і тільки після цього на початку літа патрульні поліцейські почнуть виконувати свої професійні обов'язки.

1647
RSS
Чемерик Юрій
17:29
Їдея дуже класна, дай бог все вийде.
Загрузка...