Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Водій збив людину на смерть біля Городка

Водій збив людину на смерть біля Городка

У минулий понеділок, 24 березня, прес-служба відділу ДАІ при Рівненському міському управлінні внутрішніх справ повідомила про прикру дорожньо-транспортну пригоду із загибеллю людини, що сталася неподалік від села Городок.

По міжміському автомобільному шляху, що сполучає населені пункти Устилуг Волинської області, Луцьк та Рівне, рухався автомобіль «Ауді», за кермом якого знаходився двадцятичотирирічний хлопець, мешканець селища міського типу Клевань, що в Рівненській області. Минаючи поворот, який веде до села Городок, водій не помітив сорокап’ятирічного місцевого жителя, який переходив дорогу, внаслідок чого не пригальмував і автомобіль на повній швидкості здійснив наїзд на людину. У місці, де чоловік намагався перетнути трасу, знаходиться нерегульований пішохідний перехід – ця обставина явно грає не на користь водія, якому буде важко пояснити правоохоронцям, чому він не пропустив пішохода, що переходив дорогу у встановленому місці. На жаль, ми вже не зможемо дізнатися версію подій від пішохода, оскільки він отримав травми, несумісні з життям, і помер на місці наїзду. Медикам, що прибули, довелося лише констатувати смерть і відвезти труп на експертизу в морг при Рівненській центральній районній лікарні. Тепер міліції доведеться з'ясувати, чи не перевищив швидкість водій, чи хорошими були видимість на дорозі та стан дорожнього покриття і чи не вискочив пішохід перед автомобілем в останню мить, коли у водія фізично вже не було можливості відреагувати на його появу та уникнути зіткнення.

637
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...