Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Водії, які «ганяють» машини з Європи, пікетували митницю

Водії, які «ганяють» машини з Європи, пікетували митницю
Сутичка між мітингувальниками та патрульною поліцією виникла на вулиці Млинівській у Рівному. Керівник патрульної поліції Сергій Мерчук розпилив газовий балончик. Там поблизу другого посту митниці зібралися півсотні осіб. Вони представилися підприємцями з Дубенського і Радивилівського районів.
 
Зокрема, серед них були чоловіки, які переганяють авто з-закордону на продаж. Вони просили про зменшення тарифу розмитнення вживаних автівок, який зріс наприкінці жовтня.
 
«Місяць назад десь з повітря взялися збільшення митних ставок і відповідно митних платежів. Як нам пояснив заступник начальника митниці, по вказівці телефонній з Києва. А це суттєва. Порядка тисячі та двох тисяч доларів на одній машині 30% людей, а можливо й 50%, які замовили собі в Європі автомобілі, від них відмовилися через здорожчення. Те що вони хотіли добитися наповнення бюджету через здорожчення мита, вони помилилися»,- каже пікетувальник Мирослав Карпюк з Дубно.
 
«Останні місяці ДФС проводить такий експеримнт, де всі транспортні засоби, які експортуються із заходу, повинні йти по такому каталогу німецькому швак.нет. Часто бувають такі нюанси, що інформація там некоректна. Вона набагато завищенна, аніж власники цих самих авто купують ці автомобілі. Тому ми змушенні по цій базі даних підвищувати вартість автомобіля»,- зазначив в.о керівника Рівненської митниці Іван Іванов.
 
Присутні заблокували в'їзд на територію зони митного контролю трьома автомобілями. На місце приїхали три екіпажі патрульної поліції Рівненщини, аби з'ясувати особи їх власникі.
397
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...